Barcelona traci konkurentów w walce o Cancelo?

Joao Cancelo nie zagrzeje miejsca na dłużej w Bayernie Monachium i po sezonie znów będzie szukał klubu. Portugalczyk nie chce jednak wracać do Premier League, a to dobra wiadomość dla Barcelony, która wierzy, że przekona defensora do transferu.

Joao Cancelo
IMAGO / Teresa Kroeger Na zdjęciu: Joao Cancelo
  • Cancelo po sezonie odejdzie z Bayernu Monachium
  • Portugalczyk nie chce jednak wracać do Premier League
  • Barcelona traci konkurentów w walce o defensora

Cancelo odrzucił możliwość powrotu do Premier League?

Barcelona przygotowuje się do następnego sezonu z pewnymi zmianami w obronie. Nie oczekuje się już, że Kounde będzie nadal grał jako prawy obrońca, ponieważ zawodnik odmawia gry na tej pozycji i będzie rywalizował o miejsce w składzie z Araujo i Christensenem. W związku z tym Barcelona postanowiła poszukać prawego obrońcy. Jednym z graczy, w których celują jest Joao Cancelo z Manchesteru City.

Portugalski as jest obecnie wypożyczony do Bayernu Monachium, ale nie ma zamiaru kontynuować gry w Niemczech po zakończeniu sezonu. Zdaniem Maximiliana Kocha szanse na jego pozostanie w stolicy Bawarii są bliskie zeru.

Niemiecki reporter dodaje również, że Cancelo też nie chce wracać do Premier League. Portugalczyk od pewnego czasu był wymieniany jako potencjalne wzmocnienie Arsenalu. Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe to w komfortowej sytuacji będzie Barcelona, której odpadnie wielu konkurentów w walce o defensora.

Zobacz również: Barcelona wypożyczy swój diament. Pomóc może były trener

Komentarze