Casemiro dzieli się doświadczeniem z piłkarzem Man Utd. “Widać między nimi więź”

Casemiro odgrywa ważną rolę w szatni Manchesteru United. Brazylijczyk mocno wspiera Kobbiego Mainoo, który rozgrywa przełomowy sezon. Na temat współpracy pomocników wypowiedział się Erik ten Hag przed meczem z Aston Villą.

Casemiro
Obserwuj nas w
IMAGO / Richard Callis / Sports Press Photo Na zdjęciu: Casemiro
  • Erik ten Hag przed meczem z Aston Villą wypowiedział się nt. Kobbiego Mainoo
  • Trener Manchesteru United zdradził, że 18-latkowi pomaga Casemiro
  • Holender nie ukrywa, że widzi między pomocnika więź

Erik ten Hag: Dzięki temu Kobbie może sporo się nauczyć

Kobbie Mainoo jest jednym z największych odkryć tegorocznej edycji Premier League. 18-latek przebojem wdarł się do podstawowej jedenastki Manchesteru United i nie ma zamiaru oddawać w niej miejsca. Erik ten Hag przed niedzielnym meczem z Aston Villą zdradził, że młodemu pomocnikowi sporo pomaga Casemiro.

Kobbie lubi się uczyć. Casemiro ma natomiast duże doświadczenie i dzięki temu Kobbie może sporo się nauczyć od niego. To przyspiesza jego rozwój. Kiedy grają razem, to korzystają na tym obaj – powiedział Holender cytowany przez serwis “DevilPage”.

Casemiro bierze na siebie tę odpowiedzialność. Rozmawia z Kobbiem. Widzę to w szatni, widzę to na boisku w meczach, widzę to na treningach. Oczywiście, że Casemiro dba o swój własny futbol, ale stara się pomagać i wspierać Kobbiego. Widać pomiędzy nimi więź – dodał.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze