Były kolega Mbappe z szatni: Może tu zagrać, ale nie z nim jako prezesem

Jesé Rodriguez był obecny hiszpańskim programie radiowym „El Larguero”. Zawodnik Sampdorii poruszył kilka interesujących tematów, od swojego obecnego klubu aż po Kyliana Mbappe.

Kylian Mbappe
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Jese Rodriguez pojawił się w programie “El Larguero”
  • Hiszpan obecnie jest zawodnikiem Sampodii
  • Wychowanek Realu Madryt mówił m.in. o Kylianie Mbappe

“Jeżeli tam zagra, to pod pewnym warunkiem”

Napastnik Sampdorii opowiedział o trudnym momencie, przez który przechodzi zespół prowadzony przez Dejana Stankovicia. – Nie prezentujemy się najlepiej. Pojawiła się okazja do dołączenia do klubu i jest to dla mnie motywacja, aby spróbować pomóc zespołowi wyjść z trudnej sytuacji. Spróbujemy. Mamy wiele kontuzji, pomysł trenera jest dobry, ale wyniki nie były odpowiednie.

Jese wypowiedział się na temat swojej przyszłości. – Powrót do Hiszpanii? Oczywiście, że chciałbym znowu zagrać w ojczyźnie. Ale teraz muszę bronić barw klubu, którego jestem zawodnikiem i starać się utrzymać go w Serie A.

Na koniec rozmowy poruszono temat możliwości przenosin Kyliana Mbappe do Realu Madryt. Jese, który miał okazję grać z napastnikiem w PSG, zadeklarował, że Francuz zwierzyłby mu się, że przeprowadza się do Hiszpanii. – Nie wiem, czy tam zagra. Jeżeli tak, to może już nie z Florentino Perezem jako prezydentem. Nie podobało mu się to, co się stało. Ale nigdy nie wiadomo.

Zobacz także:

Dyrektor PSG przekonuje: Mbappe stać na więcej
Kylian Mbappe

Kiedy nastąpi szczyt formy Mbappe? Kylian Mbappe od kilku lat nieustannie zachwyca swoją skutecznością oraz nieszablonowymi zagraniami. To właśnie on ma przejąć schedę po Leo Messim i Cristiano Ronaldo, którzy przez ponad dekadę traktowani byli jako najlepsi zawodnicy na świecie. W obecnym sezonie ofensywa Paris Saint-Germain opiera się w głównej mierze na dyspozycji francuskiego snajpera.

Czytaj dalej…

Komentarze