REKLAMA
REKLAMA

Dybala zaoferowany Realowi i Barcelonie?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Okdiario.com  |  12.06.2020 10:54
Dybala zaoferowany Realowi i Barcelonie?

Paulo Dybala  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paulo Dybala cały czas czeka na podpisanie nowego kontraktu z Juventusem. Tymczasem hiszpańskie media informują, że Argentyńczyk został zaoferowany Realowi Madryt i Barcelonie. Czy to forma nacisku na władze Starej Damy?

Obecna umowa Dybali z Juventusem wygasa w czerwcu 2022 roku. Obie strony są zainteresowane przedłużeniem współpracy, ale na razie nie sfinalizowały rozmów w tej kwestii. W ostatnich dniach Argentyńczyk wyraził zniecierpliwienie przeciągającą się sprawą, choć włoskie media są przekonane, że porozumienie zostanie wkrótce osiągnięte.

Dybala w turyńskim zespole chciałby zarabiać 15 milionów euro rocznie, ale Juventus w obecnej sytuacji nie może sobie pozwolić na zaproponowanie takiej kwoty. W grę miałaby wchodzić kwota 12,5 miliona euro rocznie, która i tak oznaczałaby sporą podwyżkę dla Argentyńczyka.

Hiszpańskie OK Diario informuje natomiast, że reprezentanci Dybali zaoferowali swojego klienta Realowi Madryt i Barcelonie. Wiele wskazuje na to, że jest to z ich strony forma nacisku na władze Juventusu, mająca na celu szybsze sfinalizowanie rozmów w sprawie nowej umowy, a także uzyskania możliwie najlepszych warunków.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

BOYSSAN | 12.06.2020 11:40

Dużej podwyżki oczekuje Dybala. Obok CR7 chyba najlepszy zawodnik Juve tego sezonu, zreszta nie tylko tego.
Ale wydaje mi się ze jeśli chodzi o warunki kontraktu to karty rozdaje Juventus. Paulo ma z tego co kojarzę jakieś dziwne umowy dot praw wizerunkowych które mogą odstraszyć nawet tych dużych potencjalnych kupców. Także gra agenta pod nowy kontrakt myśle ze na Agnellim wrażenia nie zrobi :)
Dybala jest „skazany’’ na Juventusgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy