REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Nie jesteśmy nie do pokonania

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  19.10.2018 12:45
Chiellini: Nie jesteśmy nie do pokonania

Giorgio Chiellini  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Juventusu Giorgio Chiellini uważa, że jego drużyna nie jest nie do pokonania w obecnym sezon. Przyznaje również, że jego zdaniem głównymi rywalami Starej Damy w walce o mistrzostwo Włoch są w obecnym sezonie zespoły Napoli i Interu Mediolan.


- Ronaldo? Jest niesamowity. Jego decyzja, by ponownie sprawdzić się w wieku 33 lat, to coś wielkiego. Jego zwycięska mentalność wypełniła lukę pozostawioną w zespole po odejściu Buffona – powiedział Chiellini.

- Cristiano jest punktem odniesienia, zawsze ma pozytywne nastawienie. Oprócz bramek, asyst i strzałów, jest wzorem. Widzę go spokojnego i pracującego z uśmiechem na twarzy – kontynuował.

- Juve nie do pokonania? Absolutnie nie. Jeśli nie podejdziemy do meczów we właściwy sposób, staniemy się bezbronni jak wszyscy inni. Tego nauczyły nas Barcelona i Real Madryt – mówił obrońca Starej Damy.

- Napoli i Inter to nasi najwięksi rywale w walce o Scudetto. Milan się rozwija, a Roma ma młody zespół. Myślę, że ich celem jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów – dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy