REKLAMA
REKLAMA

Milan w styczniu pozyska Rabiota?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  07.09.2018 08:40
Milan w styczniu pozyska Rabiota?

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Tylko do końca czerwca 2019 roku obowiązuje umowa Adriena Rabiota z Paris Saint-Germain. Nie może zatem dziwić, że zawodnikiem jest zainteresowanych kilka klubów ze Starego Kontynentu. Według informacji Corriere dello Sport w styczniu o pozyskanie piłkarza zamierza powalczyć AC Milan.

Warto zaznaczyć, że już w styczniu Rabiot będzie mógł podpisać kontrakt z nowym klubem, z którym zwiąże się po zakończeniu sezonu.

W związku z tym, że obecnie dyrektorem sportowym mediolańskiego klubu jest Leonardo, pojawiły się głosy, że Brazylijczyk może wykorzystać swojej kontakty, aby pozyskać w trakcie zimowej sesji transferowej francuskiego pomocnika. Jeszcze niedawno były reprezentant Brazylii w podobnej roli pracował w klubie ze stolicy Francji.

Rabiot w trakcie trwającej kampanii wystąpił jak na razie w pięciu spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki. 23-latek zanotował jedno trafienie i jedną asystę. Dodajmy, że sześciokrotny reprezentant Francji w pierwszym zespole PSG gra od 2012 roku, z roczną przerwą na wypożyczenie do Toulouse FC.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

ola | 07.09.2018 09:34

Ciężko mi uwierzyć że Milan na niego stać. Dodatkowo będzie miał pewnie inne dość ciekawe oferty.

kuba_psg | 07.09.2018 11:08

"Dodajmy, że sześciokrotny reprezentant Francji w PSG jest od 2013 roku, do którego trafił z Toulouse FC."

Rabiot to wychowanek PSG. Do Paryża trafił jako nastolatek.

404badgateway | 07.09.2018 13:13

Juve też sie nim interesowało a pewnie w ciągu roku znajdą się jeszcze inni chętni. Może być walka o niego.

HeiseSasaki | 07.09.2018 14:10

P$G ma olbrzymią dziurę w środku pola i jeszcze miałaby oddać Rabiota? Przecież oni muszą pozyskać TOPa i co najmniej jednego jeszcze solidnego zawodnika na zmianę. Jak oddadzą Rabiota to pogrążą swoje i tak nikłe szanse w LM.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy