REKLAMA
REKLAMA

#bukmacherzy: Tylko licencjonowani bukmacherzy

dodał: CB  |  źródło: goal.pl  |  03.07.2017 12:32
W sobotę, 1 lipca weszły w życie przepisy znowelizowanej ustawy hazardowej, która zakłada m.in. blokowanie dostępu do stron oferujących zakłady sportowe bez wymaganej w Polsce licencji.

Lista nielegalnych serwisów jest dostępna na stronie Ministerstwa Finansów, a wpisano na nią już blisko 500 adresów. Zgodnie z obowiązującym prawem, operatorzy internetowi są zobowiązani do zablokowania dostępu do strony wpisanej do rejestru w ciągu 48 godzin.

Aktualnie siedem podmiotów posiada wymaganą przez polskie prawo "zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet". Są wśród nich zarówno firmy obecne na rynku od wielu lat, jak Fortuna, główny sponsor Legii Warszawa. Są też nowe podmioty na rynku, np. dynamicznie rozwijający się warszawski bukmacher forBET, który uzyskał licencję w 2016 roku.

Pełna lista legalnych bukmacherów:

1. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
2. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie
3. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
4. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach
5. Totolotek S.A. z siedzibą w Warszawie
6. E-toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
7. LVbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

O licencję starają się kolejne firmy. - O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet, ubiegają się obecnie trzy podmioty. Jeden z tych podmiotów ma siedzibę na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA), a dwa pozostałe mają siedzibę na terytorium Polski - informowało goal.pl biuro komunikacji Ministerstwa Finansów pod koniec kwietnia.

Wśród firm, które złożyły wnioski o licencję jest Superbet, lider rumuńskiego rynku oraz dobrze znany polskim graczom bwin.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

LFC83 | 03.07.2017 17:14

;-)

LFC83 | 03.07.2017 17:24bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach.


I podobne komuniakaty można pzeczytać na wielu stronach, a Polak jak będzi chciał, to bez problemu ominie te dziurawe zabezpieczenia. PO o tym wiedziało, a PiSiorki nadal łudzą się, że wprowadzą cenzurę internetu jak w Chinach.


jarekrakow | 03.07.2017 18:59

kto chce to ominie, ale zawsze te 25-35% będzie grało u legalnych bo nie będą się chcieli bawić w VPNY a w przypadu B365 jeszcze szukanie adresu na kogo sie rejestrować, więci kasy zostawią trochę w państwie ci którzy grają dla funu...

SilaSpokoju | 05.07.2017 06:31

Proponuję wszystkim wam nie grać w legalnych bukmacherach i nie nabijać kabzy złodziejom i chamom z kaczystanu,

Granie u polskich ,,legalnych'' bukmacherów to dopiero jest hazard. Przez zaniżone kursy i podatek inwestycja w zakłady sportowe jest nieopłacalna w okresie długoterminowym.

Jasne można wygrać jednorazowo jakąś kwotę, ale co z tego jeśli w okresie długoterminowym będzie to minus.

Jeszcze raz namawiam wszystkich do zaprzestania grania u tych złodziei. Niech spadną wpływy legalniakom i budżet państwa też niech nic z tego nie ma.

Asteniu | 05.07.2017 20:29

Przyłączam się do apelu. Z własnego doświadczenia wiem że gdybym grał u legalnego bukmachera ze względu na podatek, ale przede wszystkim zaniżone kursy nigdy nie wyszedł bym na "+" tylko na "-", a granica między jednym i drugim jest bardzo cienka i o tym najczęściej decyduje kursy, które choćby były 0,1 wyższe to pomnożone przez siebie dają ogromną różnice, właśnie taką aby z minusa zrobił się plus.

xarko_RM | 11.07.2017 08:31

Robia z nas kraj pozbawiony wolnosci w internetu drugie chiny. Blokowanie stron internetowych bo nie zaplacili polsce kasy

hussar | 17.07.2017 19:12

Nieważne jakie POPISY rządzą. Cel jest jeden wydoić swojego ile się da.

Brytnick | 30.07.2017 19:48

chory kraj sie zaczyna robic ale te ceregiele z bukami zaczely sie juz za PO wiec to jedna sitwa...  blokowanie stron .. moj boze co nastepne? blokowanie stron xxx ?  a 12% podatku to naprawde horror przy bukmacherce...  5% to jest akceptowalny maxgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy