REKLAMA
REKLAMA

Bale mógł grać w Hamburgu

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Sky Sports  |  13.10.2014 10:55
Były menedżer Tottenhamu Martin Jol wyjawił, że niewiele brakowało, by kariera Garetha Bale’a potoczyła się zupełnie inaczej. Zdradził on bowiem, że próbował sprowadzić Walijczyka do Hamburgera SV, w którym pracował po odejściu z White Hart Lane.

To właśnie holenderski szkoleniowiec pozyskał Bale’a dla Tottenhamu z Southamtpon w maju 2007 roku, ale po kilku miesiącach pożegnał się ze swoim stanowiskiem. Początki przygody Walijczyka z Kogutami nie były najlepsze. Kolejny sztab szkoleniowy widział w nim bowiem lewego obrońcę, a nie skrzydłowego. Piłkarz nie potrafił przystosować się do innej pozycji, dlatego szybo stracił w miejsce składzie. Właściciel klubu Daniel Levy rozpoczął nawet poszukiwania nowego pracodawcy dla piłkarza. Zgłosił się po niego Hamburger SV, ale nie był w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym angielskiej ekipy.

- Bale nie grał, więc Tottenham oferował go innym zespołom. Hamburg mógł wykupić go za pięć milionów funtów. W tamtym czasie nie mogliśmy jednak pozwolić sobie na taki wydatek. Potem zapytałem Daniela Levy’ego czy w grę wchodzi wypożyczenie, ale nie było ono możliwe – zdradził Jol.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco