Remis w Bolonii

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło:  |  23.09.2012 17:01
Dwie bramki ujrzeli zgromadzeni w Bolonii kibice. Miejscowy zespół Bologna FC zremisował z Palermo 1:1. Wynik otworzył weteran na włoskich boiskach, Alberto Gilardino, wyrównał natomiast jeszcze w pierwszej połowie Quintero.

Już w dziewiątej minucie, niezmiernie przeważająca  w pierwszych minutach, Bologna wyszła na prowadzenie. Wówczas to Alberto Gilardino przypomniał wszystkim zgromadzonym na stadionie co to znaczy być rutynowanym snajperem i zdobył gola.

Do wyrównania doszło po koniec pierwszej połowy, kiedy to Juan Quintero fenomenalnie przymierzył z dystansu z rzutu wolnego i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Chyba właśnie zobaczyliśmy gola kolejki.

Do przerwy bramek więcej nie ujrzeliśmy.

W drugiej odsłonie Quintero mógł zapewnić beniaminkowi komplet punktów, jednak jego bardzo dobre podanie zmarnował Emmanuel Cascione. W odpowiedzi swoich sił spróbował jeszcze Panagiotis Kone, ale i jemu nie powiodło się.