REKLAMA
REKLAMA

Nie obejrzymy spotkań kadry?

dodał: maaarcin  |  źródło: kadra.pl  |  02.09.2012 20:49
Wszystko wskazuje na to, że Telewizja Polska nie przeprowadzi transmisji z najbliższych spotkań reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw świata. W oficjalnym komunikacie TVP poinformowała, że nie doszła do porozumienia ze Sport Five ze względu na wygórowane oczekiwania finansowe dysponenta praw.

Biało-czerwoni rywalizację rozpoczną już w piątek, kiedy ich rywalem będzie Czarnogóra. Kilka dni później drużyna Waldemara Fornalika zmierzy się z Mołdawią.

Komunikat TVP:

"Telewizja Polska informuje, że mimo długotrwałych negocjacji nie udało się osiągnąć porozumienia z firmą Sport Five w sprawie nabycia praw telewizyjnych do pakietu meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w latach 2012 – 2014.

Telewizja Polska nie była w stanie sprostać wygórowanym finansowym oczekiwaniom kontrahenta.

Aktualne możliwości ekonomiczne TVP S.A. wynikają przede wszystkim z malejących wpływów reklamowych, kryzysowej sytuacji na rynku finansowym oraz zmniejszających się wpływów abonamentowych.

Telewizja Polska podtrzymuje gotowość nabycia praw telewizyjnych do meczów reprezentacji Polski jednak wysokość świadczeń finansowych nie może być oderwana od ekonomicznych podstaw i obecnych możliwości.

Centrum Informacji TVP"


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

malrej | 02.09.2012 21:19

Jak będą nadal tak grać to sami nam powinni płacić za oglądanie tego żałosnego "widowiska".

malrej | 02.09.2012 21:23

Jak będą nadal tak grać to sami nam powinni płacić za oglądanie tego żałosnego "widowiska".

lesiub | 03.09.2012 20:51

I dobrze, w ogóle niech nie kupują żadnych transmisji reprezentacji. Szkoda pieniędzy podatników na taką żałość.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy