REKLAMA
REKLAMA

Zanetti: Nie ma powodów do niepokoju

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: football-italia  |  10.08.2012 16:26
Javier Zanetti nie miał wielu powodów do radości po wczorajszej porażce 0:2 z Hajdukiem Split w eliminacjach Ligi Europy. Kapitan Nerazzurrich cieszy się jednak, że cel w postaci awansu do kolejnej rundy został osiągnięty.

- Jesteśmy rozczarowani wynikiem oraz tym, że zawiedliśmy naszych fanów. Mecz był kompletnie inny niż to sobie wyobrażaliśmy. Mieliśmy swoje szanse, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Najważniejsze jest to, że osiągnęliśmy nasz cel - uważa legenda Interu.

Zanetti radzi, aby z porażki nie wyciągać daleko idących wniosków.

- Hajduk zasłużył na wygraną. Przybyli tu ze swoim planem, ale zabrakło im jednego gola. Gola, którego zdobyliśmy w pierwszym meczu i który dał nam awans do kolejnej rundy. Musimy przeanalizować to spotkanie i uczyć się na błędach, które popełniliśmy. Nie ma powodów do niepokoju, ponieważ jesteśmy dopiero na początku sezonu. W naszej grze jest wiele dobrych rzeczy i wiele, nad którymi musimy jeszcze dużo pracować - dodał Argentyńczyk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

jack_herer | 10.08.2012 17:05

Kurs na Hajduk był 19zł (koło 5 euro) może ktoś z interu chciał dorobić:) awans mają także spokogoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy