REKLAMA
REKLAMA

Etuhu zamienia Fulham na Blackburn

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  03.08.2012 17:28
Fulham poinformowało w oficjalnym komunikacie, że pomocnik zespołu Dickson Etuhu, od nadchodzącego sezonu będzie występował w Championship w ekipie Blackburn Rovers. Nigeryjczyk związał się z nowym klubem czteroletnim kontraktem.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Dicksonem Etuhu. Od dawna go obserwowaliśmy i wierzę, że będzie dla nas niewątpliwym wzmocnieniem - przyznał szkoleniowiec "Rovers". - W ostatnim sezonie był motorem napędowym środka pola ekipy Fulham, a takiego gracza potrzebowałem - dodał.

30-letni defensywny pomocnik występował w Fulham od 2008 roku. Wcześniej grał w Manchesterze City, Preston North End, Norwich City i Sunderlandzie.

Reprezentant Nigerii w sezonie 2011/2012 wyszedł na boisko w 22 meczach Premier League.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ICE MAN9 | 03.08.2012 19:22

Nie był naszym motorem napędowym, szczerze dla Dicksona PL to chyba trochę za wysoki poziom, w odbiorze daje rade, ale jak odbierze to panicznie podaje do najbliższego.
Mimo wszystko dzięki i wszystkiego najlepszego w dalszej karierze, swoją drogą fajny duet w środku będzie miał Blackburn Murphy-Etuhu nasz duet za Hodgsona.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy