REKLAMA
REKLAMA

Chevrolet nowym sponsorem Man Utd

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: goal.com  |  30.07.2012 19:59
Angielski Manchester United zgodził się na zaproponowane mu warunki i związał się siedmioletnią umową sponsorką z Chevroletem, który na koszulkach Czerwonych Diabłów zastąpi firmę Aon. Chevrolet jest obecnie oficjalnym partnerem wicemistrzów Anglii, zaś na początku sezonu 2014/15 zostanie piątym sponsorem, którego logo pojawi się na trykotach w trakcie 134-letniej historii drużyny.

Wartość podpisanego kontraktu nie została podana do opinii publicznej. Obie strony wyraziły jednak wielkie zadowolenie z powodu jej finalizacji.

- To fantastyczna dla klubu długoterminowa umowa. Współpracujemy z Chevroletem od zaledwie sześciu tygodni, a oni już zaproponowali pomysły, które przyniosą korzyści zarówno obu stronom, jak i 659 milionom naszych kibiców na całym świecie - stwierdził Richard Arnold, dyrektor handlowy United. - Są naszym głównym partnerem podczas obecnego tournee i wiem, że cieszą się z wrzawy, którą tworzą nasi fantastyczni fani oraz z powodu wielkiego zainteresowania Afryce Południowej, Azji oraz Europie.

- Jesteśmy niezwykle dumni z fakt, że nasza marka, Chevrolet, będzie kojarzona z Manchesterem United oraz jego fanatycznymi kibicami na całym świecie - wyznał z kolei Alan Batey, wiceprezes General Motors’ North America ds. sprzedaży i usług. - Statystyki Manchesteru United są imponujące, jednak współpraca ta wykracza daleko poza liczby - mówi on o kojarzeniu naszej marki z głębokimi emocjami, które towarzyszą wszędzie temu zespołowi. Jeśli wziąć pod uwagę najważniejsze wartości Chevroleta, naszych pełnych pasji klientów na całym świecie, naszą bogatą 100-letnią historią, współpraca z Manchesterem United pasuje idealnie. Być zaledwie piątym w historii sponsorem na kultowych czerwonych koszulkach to prawdziwy zaszczyt. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że możemy ruszyć do przodu razem i cieszymy się z możliwości, jakie daje współpraca z tak legendarnym klubem - zakończył.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Red_Devils | 30.07.2012 21:40

nieoficjalnie mówi się że Chevrolet będzie płacił 27 mln funtów przez 7 sezonów więc trochę kasy do kieszeni Glazerów wpadnie... :] to będzie jak się nie mylę największy kontrakt sponsorski w historii klubu kolejna ciekawostka to taka że parę dni temu Chevrolet został oficjalnym samochodowym sponsorem... Liverpoolu hehe :) ciekawi mi wygląd tych koszulek opcji jest parę same logo logo z napisem lub sam napis Chevrolet

LFCpiter2647 | 30.07.2012 21:55

Business is business :)

Fat1xD | 30.07.2012 22:06

Najpierw zabrali mi świetne fotele Audi z OT, a teraz zabierają mi AON z koszulek, do którego zdążyłem się już przyzwyczaić. No nic, może nowe logo będzie lepsze? I tak najważniejsze są tutaj pieniądze. Nie wiem jakie kwoty dostają inne zespoły za sponsoring, ale 27 mln to chyba nie mało?

United!

kefir344 | 30.07.2012 22:06

Ciekaw jestem jak policzyli te 659 milionów kibiców? Przy takiej liczbie się robi spore zaokrąglenia - "ponad 600 milionów" itp.

drzwi | 30.07.2012 22:48

@Fat1xD

Oczywiście, że niemało :)
Do tej pory rekordowymi umowami w Premier League były ex aequo umowa Manchesteru United z AON i umowa Liverpoolu ze Standard Chartered. Oba kluby otrzymywały w ramach tych umów 20 mln funtów za sezon. Teraz na prowadzenie wysunie się United z kwotą 27 mln funtów. Wraz z końcem sezonu 2013/2014 wygasa umowa Liverpoolu ze Standard Chartered, dlatego jestem ciekaw czy tu nie padnie kolejny rekord :)

sekol8 | 30.07.2012 23:00

chevrolet może byc, ale aon też był fajny nie mówię, ze lepszy, ale zobaczę.. bo chevrolet będzie fajny sponsorem.Ciekaw jestem jak będą wyglądały koszulki, bo z Aon były fajne.:D

Lethar | 30.07.2012 23:40

Bardzo ładnie prezentowały się loga takich firm jak SHARP, Vodafone, AIG oraz AoN ciężko mi sobie wyobrazić Chevroleta no ale zobaczymy.

marsjo0 | 31.07.2012 16:48

https://betforwin7.wordpress.com/   OFERTA: Kupon kombinacyjny kurs ok 20 na dzień jutrzejszy

betforwin7 to :
-skuteczność
-profesjonalizm
-uczciwość

Zapraszamy do skorzystania z jutrzejszego kuponugoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy