REKLAMA
REKLAMA

Polish Masters: Trenerzy po 1. dniu

dodał: pmamczak  |  źródło: Goal.pl  |  22.07.2012 09:26
W pierwszym dniu rozgrywanego we Wrocławiu towarzyskiego turnieju Polish Masters PSV Eindhoven wygrało 1:0 z Athletic Bilbao, a Benfica Lizbona ograła 4:2 Śląsk. Poniżej prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenerów poszczególnych drużyn.

Dick Advocaat (PSV Eindhoven): - Jestem zadowolony z wyniku. Wygraliśmy, ale nasza forma z pewnością nie jest jeszcze najwyższa. Jesteśmy w trakcie przygotowań i dopiero za 2-3 tygodnie rozpoczniemy rozgrywki. Mimo wszystko dobrze operowaliśmy piłką, byliśmy w jej posiadaniu.

Claudio Vivas (Athletic Bilbao, asystent): - Tempo meczu było naprawdę wysokie. Zrobiliśmy wszystko, żeby spełnić oczekiwania kibiców. Stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mieliśmy wtedy 7-8 okazji bramkowych, ale PSV dobrze się broniło. Jesteśmy w dobrej formie, mogliśmy ją dzisiaj zweryfikować. Jesteśmy zadowoleni ze swojego występu.

Jorge Jesus (Benfica Lizbona): - Muszę pochwalić swój zespół, bo było to trudne spotkanie. Ale rozegraliśmy je bardzo dobrze. Oczywiście dopiero przygotowujemy się do sezonu, ale mimo wszystko jestem zadowolony. Musimy swoją grę jeszcze poprawić, byśmy mogli występować na jeszcze lepszym poziomie. Co do naszego ustawienia, musimy ćwiczyć różne rozwiązania, po to są mecze sparingowe. Uważam, że nasza obrona zagrała na dobrym poziomie, bramki nie padły po naszych błędach, tylko po dobrych zagraniach przeciwnika. Drużyna z Wrocławia bardzo mi się podobała, chociaż przed meczem znałem tylko Przemysława Kaźmierczaka.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

LaMadridistka | 22.07.2012 10:37

Mecz Benfica - Śląsk był zaje.. Takiego obrotu spraw bym się nie spodziewała, ale końcowy wynik i tak przewidywalny.

Szkoda, że Athletic się nie zakwalifikował do finału. Na zwycięzcę PM typuję Orły z Lizbony, a na zdobywcę brązowego medalu Lwy z Bilbao. :))goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy