REKLAMA
REKLAMA

Alba: Wracam do domu

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Sky Sports  |  29.06.2012 09:54
Jordi Alba (fot) otrzymał wiadomość o porozumieniu Valencii z Barceloną chwilę po wylądowaniu reprezentacji Hiszpanii w Kijowie, gdzie obrońcy tytułu pozostaną do rozegrania finałowego spotkania Euro 2012.

- Jestem naprawdę szczęśliwy z możliwości powrotu do domu. Dowiedziałem się o tym po przylocie do Kijowa - oświadczył lewy obrońca reprezentacji Hiszpanii, jedna z jaśniejszych postaci La Furia Roja w tym turnieju. Alba zwiąże się kontraktem na najbliższe pięć lat. Barcelona zapłaci za zawodnika pochodzącego z Katalonii kwotę 14 milionów euro.

Za swoje występy chwalony jest przez selekcjonera reprezentacji, Vicente del Bosque. - Jest tak dobry jak Cristiano Ronaldo w młodzieńczych latach. Świetnie broni jeszcze lepiej atakuje. Nikt już nie pamięta o Capdevili, bo Jordi dał świetną zmianę.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Vicente1973 | 04.07.2012 01:34

A del Bosque to sie w głowie pomieszało ze szczęścia??? Co ma Ronaldo do Alby??? Pierwszy jest graczem ofensywnym, drugi defensywnym. Pierwszy jest wirtuozem futbolu, drugi rzemieślnikiem. O co kaman? A jeśli chodzi o zawodowy futbol, to na dzień dzisiejszy Alba wszystko zawdzięcza Valencii, a Barcelonie kompletnie nic. I tyle w temacie: gdzie Alba nauczył się jako-tako grać w piłkę.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy