Motor znów na ustach wszystkich, Goncalo Feio poddał się i klub się z tym pogodził

Motor Lublin w trakcie minionego weekendu nie wygrał trzeciego kolejnego meczu. Po tym spotkaniu do dymisji podał się trener Goncalo Feio. Została ona przyjęta przez władze klubu. Tymczasem w poniedziałek 18 marca klub z Lublina ogłosił, kto został następcą Portugalczyka.

Goncalo Feio
Obserwuj nas w
fot. Imago / Łukasz Grochala / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Goncalo Feio
  • Dzieje się w Motorze Lublin
  • W poniedziałek klub poinformował o tym, że nowym trenerem pierwszej drużyny został Mateusz Stolarski
  • Po sobotnim spotkaniu ze Stalą Rzeszów do dymisji podał się Goncalo Feio

Motor Lublin z nowym trenerem

Motor Lublin rywalizuje w tym sezonie o awans do PKO Ekstraklasy z Fortuna 1 Ligi. Tymczasem na dziesięć kolejek przed końcem sezonu władze klubu zdecydowały się na zmianę szkoleniowca.

Goncalo Feio zastąpił Mateusz Stolarski, czym poinformowało biuro prasowe klubu z Lublina. Portugalski trener sam podał się do dymisji po porażce ze Stalą Rzeszów (1:2).

“Informujemy, że po sobotnim przegranym meczu ze Stalą Rzeszów trener Goncalo Feio złożył rezygnację z funkcji I trenera zespołu. Rezygnacja ta została przyjęta przez władze klubu. Nowym trenerem Motoru zostanie teraz Mateusz Stolarski” – brzmi komunikat Motoru opublikowany na platformie X.

Po reprezentacyjnej przerwie lublinian czekają trzy bardzo trudne spotkania. Motor zmierzy się kolejno z: GKS-em Tychy, Wisłą Kraków i Arką Gdynia.

Czytaj więcej: Strzał, rykoszet i wpadło. Motor odpalił [WIDEO]

Komentarze