Bobcek z kolejnym trafieniem dla Lechii Gdańsk [WIDEO]

Lechia Gdańsk po potknięciach Arki Gdynia i GKS-u Katowice stanęła przed szansą wskoczenia na pierwsze miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Tomas Bobcek sprawił, że to realne.

Szymon Grabowski
  • Lechia Gdańsk rywalizuje w tej kampanii o awans do PKO Ekstraklasy
  • Tomas Bobcek zaczął strzelanie w starciu Biało-zielonych z Bruk-Betem Termaliką
  • Słowacki napastnik zdobył swoją ósmą bramkę w tej kampanii

Tomas Bobcek z ósmym golem w tym sezonie Fortuna 1 Ligi

Lechia Gdańsk przystępowała do potyczki z Bruk-Betem Termaliką w roli faworyta. Biało-zieloni jednocześnie chcieli wrócić na zwycięski szlak po rozczarowującym występie z GKS-em Katowice, gdy przegrali (0:1) po golu straconym w doliczonym czasie spotkania.

W niedzielny starciu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi gdańszczanie na pierwszego gola musieli czekać do trzeciego kwadransa rywalizacji. Tomas Bobcek w 41. minucie zdobył swoją ósmą bramkę w tej kampanii.

Drużyna Szymona Grabowskiego nie miała łatwo w rywalizacji ze Słoniami. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany. Gospodarze oddali dwa celne strzały, a jedną taką próbę mieli goście.