FAME MMA 10 – zapowiedź gali od redakcji Zagranie.com!

FAME MMA
FAME MMA PressFocus

Gala FAME MMA 10 zapowiada się jako naprawdę duże wydarzenie pełne skrajnych emocji! Organizatorzy zadbali o to, aby jubileuszowy event na długo zapadł wszystkim w pamięć, zarówno pod kątem starć jakie zobaczymy, jak i oprawy samej gali!

Na zbliżającym się wydarzeniu zobaczymy aż 10 pojedynków: 9 w formule MMA, w tym dwie walki o pas mistrzowski organizacji i jedno starcie w formule bokserskiej, w którym na szali będzie sztabka złota warta ponad 100 tysięcy złotych. Zapraszamy do zapoznania się z analizą przygotowaną przez redakcję portalu Zagranie.com. Sprawdź typy i kursy na FAME MMA 10

Na FAME MMA postawisz tylko w Betclic

Jeśli chcesz obstawiać walki podczas gali FAME MMA 10 to musisz wiedzieć, że wyłącznym partnerem bukmacherskim tego wydarzenia jest Betclic. Tylko u tego bukmachera znajdziesz kursy, specjalne promocje i będziesz miał możliwość obstawiania gali FAME MMA 10. Nie masz jeszcze konta w Betclic? Skorzystaj z oferty dla naszych Czytelników! Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym GOALPL otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 550 zł.

Cashback do 550 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Norman Parke

Walka, na temat której zewsząd dochodzą nas skrajnie odmienne opinie. Walka, która mocno podzieliła środowisko. Jedni uważają, że zawodowiec zmiażdży amatora, drudzy mówią, że boks to zupełnie inna dyscyplina sportu niż MMA. Nikt obok tego starcia nie przejdzie obojętnie.

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel

Marcin Dubiel nie ma lekko w swojej przygodzie ze sportami walki. Przegrał swoją pierwszą walkę z Błońskim dość wyraźnie. Teraz jego przeciwnikiem jest Cezary Nykiel, który dopiero będzie debiutował w MMA, ale widać, że zarówno jego postura, jak i charakter predysponują go do tego sportu, co nie ułatwi sprawy Dubielowi.

Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Jedyną walką kobiet na dzisiejszej gali będzie starcie o pas zaprawionej w bojach w FAME MMA Marty Linkiewicz oraz Kamili Wybrańczyk, która w swoim debiucie potwierdziła, że ma spory zapas umiejętności i jest odpowiednią osobą, aby zostać nową Królową FAME. Czy potwierdzi to także w starciu z Linkiewicz?

Dawid Malczyński vs Adrian “Polak” Polański

Obaj zawodnicy spotkają się ze sobą już po raz trzeci. O wyniku walk w poprzednich dwóch starciach decydowali sędziowie i w obu przypadkach był to  werdykt niejednogłośny. Nieunikniony był więc trzeci pojedynek obu zawodników. Tym razem na szali jest także pas mistrza FAME MMA w kategorii 70 kg! Trzecie starcie powinno rozwiać wszelkie wątpliwości, kto z nich jest lepszy!

Arkadiusz “AroY” Tańcula vs Mateusz “Muran” Murański

Mimo że jeszcze jakiś czas temu niewiele wskazywało na to, że ta walka będzie budzić takie zainteresowanie, to obecnie wiele osób najbardziej wyczekuje właśnie tego starcia. Konflikt Tańculi z Murańskim wszedł na naprawdę wysoki poziom. Mam nadzieję, że na taki poziom wejdą też obaj zawodnicy w klatce i tak jak na konferencji, tak też w walce obaj będą chcieli zmasakrować swojego rywala.

Dawid “Ambro” Ambroziak vs Piotr Szczurek

Początkowo nieco inaczej miało wyglądać to zestawienie. Dawid Ambroziak miał zmierzyć się z Hassanem. Na ostatniej prostej Hassiego zastąpił jednak Piotr Szczurek, zwany Miejskim Drwalem. Po Drwalu widać, że nie jest on na bakier ze sportem. Jednak ciężko powiedzieć jak w swoim debiucie w MMA zaprezentuje się już 34-letni zawodnik. To także niekomfortowa sytuacja dla Abra, jednak mając za sobą cały obóz przygotowawczy powinien on zaprezentować lepszą formę.

Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” Al-Sulwi

Jest to chyba jedyne starcie na tej karcie walk z kategorii “nie mrugać”. Nie da się ukryć, że jeżeli gdzieś chcemy zobaczyć skończenie przed czasem, to właśnie w tej walce są na to największe szanse. Arab jest wszechstronniejszym zawodnikiem i pokazał już, że ma umiejętności na wysokim poziomie, nie dziwi więc fakt że jest faworytem w tym starciu. Jednak Lupa ma uderzenie, którym może znokautować każdego w FAME MMA i nie należy go lekceważyć.

Piotr Pająk vs Alan Kwieciński

Kolejny rewanż na tej gali! Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą na FAME MMA 8 w formule kickboxerskiej. Nie da się ukryć, że według wielu osób werdykt w pierwszym starciu nie był do końca sprawiedliwy, a sam Pająk chciał nawet się od niego odwołać. Tym razem obaj zawodnicy zawalczą w formule MMA i kursy jasno wskazują, kto powinien mieć przewagę we wszechstylowej walce wręcz.

Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała

Starcie tych zawodników będzie jedynym pojedynkiem na tej karcie, w którym zawalczą dwaj debiutanci. Z jednej strony to trochę dziwne, jednak widać, jak przekształca się obecnie federacja FAME MMA. Obaj brali udział w programie TOP Model (Śmieszek jest zwycięzcą ostatniej edycji). Z kolei dziewczyna Michała Gały, Marta Rentel, biła się na jednej z gal FAME; przegrała wówczas z Linkimaster. Niestety, na temat obu panów nie za wiele można powiedzieć w kontekście ich formy.

Mateusz “Haribo” Gąsiewski vs Amadeusz “Ferrari” Roślik

Amadeusz Ferrari nie bez przyczyny nazywany jest Conorem Mcgregorem FAME MMA, bo jest postacią, wokół której zawsze było i nadal jest głośno. Ferrari to bardzo cenny zawodnik dla FAME, jednak jego rekord w organizacji na tę chwilę nie wygląda zbyt ciekawie. Wydaje się, że Gąsiewski to idealny zawodnik do tego, aby podbudować Roślika. Jednak wiele wskazuje na to, że Haribo trenował już wcześniej sporty walki i może zaskoczyć Amadeusza.

Materiał przygotowany przez serwis Zagranie.com

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze