Typy bukmacherskie na dziś: grupy C i D czekają na pierwsze rozstrzygnięcia

Holandia - Ukraina
Holandia - Ukraina PressFocus

W czwartek rozegrane zostaną kolejne spotkania drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Możemy poznać pierwsze rozstrzygnięcia grupach C i D. W najciekawiej zapowiadających się pojedynkach reprezentacji Danii podejmować będzie Belgię, natomiast Holandia zmierzy się z Austrią. Sprawdź nasze typy na dziś.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Ukraina – Macedonia Północna, typy bukmacherskie na dziś (17.06.2021)

Reprezentacje Ukrainy i Macedonii Północnej do czwartkowego spotkania Arena Nationala w Bukareszcie przystąpią z zerowym dorobkiem punktowym. To konsekwencja porażek w meczach pierwszej kolejki, w których pozostawiły jednak po sobie całkiem dobre wrażenie.

Ukraina bardzo mocno postawiła się faworyzowanej Holandii, doprowadzając nawet ze stanu 0:2 na 2:2, ale ostatecznie musiała uznać wyższość Pomarańczowych. Z kolei reprezentacja Macedonii Północnej przez długi czas toczyła wyrównany bój z Austrią, ale również musiała uznać wyższość swojego rywala (1:3).

Do czwartkowego spotkania w stolicy Rumunii w roli faworyta przystąpi Ukraina i po tym co pokazała w meczu z Holandią przekonała do postawienia na nią. Sądzimy jednak, że mecz rozstrzygnie dopiero po przerwie, na którą obie drużyny udadzą się przy wyniku remisowym.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Ukraina – Macedonia Północna

Fuksiarz
4.00
do przerwy/remis: X/1

Dania – Belgia, typy bukmacherskie na dziś (17.06.2021)

Na miano hitu dnia wyrasta mecz, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Na stadionie Parken w Kopenhadze reprezentacja Danii podejmować będzie Belgię. W komfortowej sytuacji do tego meczu przystępuje drużyna Roberto Martineza, która ma na swoim koncie trzy punkty.

Belgowie na inaugurację swojego udziału w Euro 2020 nie pozostawili żadnych złudzeń reprezentacji Rosji, pewnie wygrywając w Petersburgu 3:0. Teraz będą chcieli wygrać również na terenie innego gospodarza turnieju finałowego – Danii. Zwycięstwem zapewnią sobie awans do fazy pucharowej.

W zupełnie innej sytuacji jest reprezentacja Danii, która w pierwszej kolejce uległa 0:1 Finlandii. Czy Duńczycy będą w stanie się podnieść i sprawić niespodziankę w meczu z Belgią? Naszym zdaniem nie. My w tym meczu stawiamy na wygraną belgijskiego zespołu.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Dania – Belgia

Fuksiarz
1.98
wygrana Belgii

Holandia – Austria, typy bukmacherskie na dziś (17.06.2021)

W ostatnim czwartkowym spotkaniu, w ramach rywalizacji w grupie C, zmierzą się dwie drużyny, które w pierwszej kolejce wygrały swoje spotkania. Reprezentacja Holandii na Johan Cruyff Arena podejmować będzie Austriaków. Faworyt tego meczu jest jeden.

Reprezentacja Holandii w pierwszej kolejce stworzyła świetne widowisko razem z zespołem Ukrainy i rozstrzygnęła je na swoją korzyść. Drużyna Franka de Boer zwyciężyła 3:2 i teraz będzie chciała pójść za ciosem, zapewniając sobie także awans do fazy pucharowej.

Reprezentacja Austrii w pierwszym meczu uporała się z Macedonią Północną, dla której to był debiut w finałach Mistrzostw Europy. Nic jednak nie wskazuje na to, aby była w stanie sprawić niespodziankę w Amsterdamie, gdzie Holandia będzie miała za sobą własnych kibiców.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Holandia – Austria

Fuksiarz
1.65
wygrana Holandii

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze