Złota Piłka 2021: Lewandowski czy Messi? Transmisja w tv i online (29.11.2021)

Robert Lewandowski z żoną Anną
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski z żoną Anną

Złota Piłka 2021: transmisja w tv i online. W poniedziałek w Paryżu odbędzie się rozstrzygnięcie organizowanego przez France Football plebiscytu Złotej Piłki za 2021 rok. W trakcie uroczystej gali poznamy najlepszego piłkarza w tym roku zdaniem dziennikarzy z całego świata. Gdzie oglądać galę Złotej Piłki?

  • Gala wręczenia Złotej Piłki za 2021 roku odbędzie się w poniedziałek (29 listopada)
  • Głównymi kandydatami do zdobycia nagrody są Robert Lewandowski i Lionel Messi
  • Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 20:30

Złota Piłka 2021: Lewandowski czy Messi?

Wyborom najlepszego piłkarza na świecie w 2021 roku towarzyszą duże emocje. Głównymi kandydatami do sięgnięcia po nagrodę są Robert Lewandowski i Lionel Messi. Notowania innych zawodników były znacznie niższe.

O tym do kogo trafi nagroda decydują głosy oddawane przez 185 dziennikarzy z całego świata. Na oddanie głosów na pięciu spośród 30 nominowanych zawodników mieli czas do 24 października.

Złota Piłka 2021 – kiedy wyniki?

Plebiscyt Złotej Piłki zostanie rozstrzygnięty zostanie w poniedziałek (29 listopada) podczas uroczystej gali, która odbędzie Theatre de Chatelet w Paryżu. Początek gali został zaplanowany na godzinę 20:30.

Na gali spodziewanych jest wielu znamienitych gości z piłkarskiego świata, z głównymi faworytami na czele. Całą uroczystość poprowadzą Sandy Heribret i Didier Drogba.

Złota Piłka – transmisja w TV

Odbywająca się w stolicy Francji galę będzie można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisja, która rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie dostępna na kanałach TVP1 i TVP Sport, a skomentują ją Maciej Iwański i Piotr Sobczyński.

O 19:00 na antenie TVP Sport rozpocznie się studio, które poprowadzi Sylwia Dekiert. Gośćmi będą Jakub Wawrzyniak i Robert Podoliński, a w rolę reporterów wcielą się Jacek Kurowski, Patryk Ganiek, Jan Sławiński, Maciej Barszczak i Mariusz Jankowski.

Złota Piłka 2021 – transmisja online

Galę Złotej Piłki będziemy mogli oglądać również za pośrednictwem internetu. Transmisja będzie dostępna na internetowej stronie tvpsport.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Złota Piłka – kulisy

Wyborom najlepszego piłkarza na świecie w plebiscycie France Football zawsze towarzyszą duże emocje. W poniższym wideo Przemysław Langier przedstawia jak wyglądają kulisy plebiscytu oraz rozmawia na ten temat z Nicolasem Mannisierem, który odpowiada za jego organizację.

Komentarze