Wisła Kraków – KF Llapi: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.07.2024)

Sprawdzamy gdzie obejrzeć mecz Wisła Kraków - KF Llapi w pierwszej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Biała Gwiazda rozpocznie tym spotkaniem przygodę z europejskimi pucharami. Zobacz gdzie oglądać mecz Wisła - Llapi w TV i online.

Angel Rodado
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited/Alamy Na zdjęciu: Angel Rodado

Wisła – Llapi, gdzie oglądać mecz?

Wisła Kraków jako zdobywca Pucharu Polski uzyskała możliwość gry w eliminacjach do Ligi Europy. Swoją przygodę drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala rozpocznie od pierwszej rundy eliminacyjnej. Jej rywalem będzie kosowski zespół KF Llapi.

Choć Biała Gwiazda na co dzień występuje na zapleczu Ekstraklasy, do pucharowego dwumeczu przystępuje w roli faworyta. Wiślacy borykają się jednak z poważnymi problemami kadrowymi, co niewątpliwie może odegrać duże znaczenie w tej rywalizacji. Pierwsze spotkanie Wisły w europejskich pucharach będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Sprawdź typy na mecz Wisła – Llapi.

Wisła – Llapi, transmisja w TV

Mecz Wisła Kraków – KF Llapi rozegrany zostanie w czwartek (11 lipca) o godzinie 20:30. Telewizyjna transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanałach Polsat, Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1.

Wisła – Llapi, transmisja online

Czwartkowe spotkanie będzie można obejrzeć również za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna będzie poprzez usługę Polsat Box Go, z której można korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Wisła – Llapi: kto wygra?

Jak zakończy się 1. mecz?

wygraną Wisły 79%
remisem 4%
wygraną Llapi 17%
53+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Wisły
  • remisem
  • wygraną Llapi

Gdzie oglądać mecz Wisła – Llapi?

Mecz Wisła – Llapi można oglądać na kanałach Polsat, Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1.

O której mecz Wisła – Llapi?

Spotkanie Wisła – Llapi rozegrane zostanie w czwartek (11 lipca) o godzinie 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze