Warta Poznań – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (19.03.2023)

Warta Poznań - Lechia Gdańsk: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Lechia ostatnio się wreszcie przełamała. Czy podtrzyma serię podczas meczu w Poznaniu? Transmisja ze spotkania dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Łukasz Zwoliński
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Zwoliński

Warta – Lechia, gdzie oglądać

Warta Poznań zacięła się w ostatnich tygodniach. Porażka i remis w dwóch minionych kolejkach sprawiły, że pogoń za czołową piątką okazała się niemożliwa. Teraz Warciarze podejmą u siebie zespół, który do niedawna znajdował się w ogromnym kryzysie.

Czy Lechia Gdańsk już z niego wyszła? Za wcześnie, by oceniać. Wysokie zwycięstwo nad Miedzią Legnica z pewnością poprawiło jednak morale drużyny. Zwłaszcza, że obecnie do wygrzebania się ze strefy spadkowej brakuje jej zaledwie jednego punktu.

Sprawdź nasze typy na mecz Warta – Lechia.

Warta – Lechia, transmisja na żywo w TV

Niedzielny mecz w Ekstraklasie obejrzysz na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Warta – Lechia, transmisja online

Niedzielne starcie możesz też obejrzeć za pośrednictwem internetu dzięki usłudze CANAL+ online. Tylko teraz możesz skorzystać ze świetnej promocji, dzięki której za pakiet ze wszystkimi kanałami CANAL+ zapłacisz tylko 20 zł za miesiąc (przez pierwsze trzy miesiące). Dzięki temu możesz przez ten okres zaoszczędzić aż 87 zł, bowiem standardowa cena pakietu to 49 zł. Z oferty można skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Warta – Lechia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy typują Wartę na faworyta nadchodzącego spotkania. Za poznaniakami przemawiają własne trybuny, jak i generalna dyspozycja na przestrzeni sezonu.

Stadion Dyskobolii

Ekstraklasa

19 marca 2023

12:30

Warta Poznań
Lechia Gdańsk
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 marca 2023 12:38.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Warta – Lechia?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się spotkanie Warta – Lechia?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (19 marca) o godzinie 12:30.

Komentarze