Stomil Olsztyn – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (19.04.2022)

Karol Żwir
PressFocus Na zdjęciu: Karol Żwir

Gdzie obejrzeć mecz Stomil – GKS Katowice? Na zakończenie rywalizacji w 28. kolejce pierwszej ligi dojdzie do pojedynków dwóch drużyn uczestniczących w walce o utrzymanie. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie i jak uzyskać za darmo dostęp do transmisji.

1. liga

19 kwietnia 2022

20:30

Stomil Olsztyn
GKS Katowice
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 kwietnia 2022 20:30.

Stomil – GKS Katowice, gdzie obejrzeć

Przed wtorkowym spotkaniem w gorszej sytuacji jest Stomil, który znajduje się w strefie spadkowej, mając trzy punkty straty do bezpiecznego miejsca. Ostatnie występy drużyny z Olsztyna mogą jednak napawać jej kibiców optymizmem. Stomil najpierw zremisował 1:1 u siebie z Resovią, a w ostatniej kolejce sprawił sensacją pokonując 2:1 na wyjeździe liderującą Miedź Legnica.

GKS obecnie zajmuje 14. miejsce w tabeli i ma pięć punktów przewagi nad Stomilem. Drużynie z Katowic nie wiedzie się jednak najlepiej w ostatnich tygodniach. Nie wygrała bowiem żadnego z pięciu ostatnich ligowych meczów, a w ostatnich trzech nie zapisała na swoje konto nawet jednego punktu.

Stomil we wtorkowy wieczór będzie starał się także zrewanżować GKS-owi za porażkę z jesieni. Jedenastka z Katowic wygrała wówczas przed własną publicznością 2:1.

Stomil – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

Wtorkowy mecz 28. kolejki Fortuna 1. Ligi obejrzymy “na żywo” na kanale Polsat Sport Extra. Mecz Stomilu z GKS-em rozpocznie się o godzinie 20:30.

Stomil – GKS Katowice: transmisja na żywo za darmo

Spotkanie w Olsztynie będzie można obejrzeć również w usłudze Polsat Box Go, która jest dostępna za pośrednictwem internetu. Spełnić dwa proste warunki i uzyskaj dostęp do pakietu sportowego zupełnie za darmo na 30 dni.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 z pakietu sportowgo w Polsat Box Go.

Stomil – GKS Katowice, transmisja online

Internetowa transmisja z meczu Stomil – GKS będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go. Teraz można uzyskać 30-dniowy dostęp do niej zupełnie za darmo. Powyżej znajdziesz informacje o dwóch prostych warunkach, które należy spełnić.

Stomil – GKS Katowice, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną we wtorkowym meczu dają gościom z Katowic, co może trochę dziwić patrząc na formę prezentowaną przez obie drużyny w ostatnich spotkaniach.

Stomil Olsztyn
GKS Katowice
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 kwietnia 2022 20:30.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Stomik – GKS Katowice?

Wtorkowe spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze