Raków Częstochowa – Radomiak: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (17.09.2022)

Piłkarze Rakowa Częstochowa
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Rakowa Częstochowa

Raków Częstochowa – Radomiak: transmisja meczu w TV i online. Starcie na obiekcie aktualnych wicemistrzów Polski i triumfatora krajowego pucharu zapowiada się bardzo ciekawie. Niebiesko-czerwoni podejdą do tej potyczki, chcąc odnieść drugie z rzędu zwycięstwo. Podobny cel mają jednak Zieloni. Sprawdź, gdzie znaleźć w telewizji i online transmisję ze spotkania Raków – Radomiak.

Raków Częstochowa – Radomiak, gdzie oglądać

Raków Częstochowa i Radomiak to sąsiedzi w ligowej tabeli. Obie ekipy dzieli w ligowej klasyfikacji różnica zaledwie oczek. Niebiesko-czerwoni mają jednak jedno spotkanie rozegrane mniej.

Raków przystąpi do spotkania opromienieni cenną wiktorią nad Legią Warszawa (4:0). Zieloni mają natomiast za sobą zwycięstwo nad Wisłą Płock (2:0).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Raków Częstochowa – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Starcie na Limanowskiego 83 zapowiada się bardzo ciekawie. Transmisja ze spotkania Raków – Radomiak będzie oczywiście w telewizji. Mecz będzie transmitowany na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i TVP Sport.

Raków Częstochowa – Radomiak, transmisja online

Aktualnie dostępna jest bardzo atrakcyjna promocja na usługi CANAL+ online, dzięki której można śledzić nie tylko mecze PKO Ekstraklasy. W ofercie platformy streamingowej są też spotkania Premier League, czy La Liga. Rejestrując się w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony jest szansa zaoszczędzić aż 96 zł. Za 6-miesięczny dostęp do usługi, możesz w tym wypadku zapłacić tylko 198 zł, zamiast 294 zł, korzystając ze standardowej oferty. Miesięczny abonament w standardowej ofercie wynosi 49 zł.

Raków Częstochowa – Radomiak, kursy bukmacherskie

Eksperci nie mają wątpliwości, że faworytem potyczki są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Rakowa został oszacowany na mniej więcej 1,53.

Stadion Rakow

Ekstraklasa

17 września 2022

17:30

Raków Częstochowa
Radomiak
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 września 2022 17:25.
Gdzie można obejrzeć mecz Raków – Radomiak?

Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na antenie CANAL+ Sport oraz CANAL+Sport 3.

Kiedy odbędzie się mecz Raków – Radomiak?

Spotkanie odbędzie się w sobotę (17 września) o godzinie 17:30.

Komentarze