Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (05.03.2023)

Miedź - Jagiellonia: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Miedź Legnica i Jagiellonia Białystok bronią się przed spadkiem z PKO Ekstraklasy. W zdecydowanie trudniejszej sytuacji są gospodarze, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Wygrana Jagi z kolei pozwoliłaby białostocczanom zachować bezpieczną przewagę nad czerwoną strefą. Początek meczu o godzinie 12:30.

Miedź Legnica
PressFocus Na zdjęciu: Miedź Legnica

Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

Miedź Legnica wciąż jest na ostatnim miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy, ale dzięki trzem remisom i wygranej w sześciu meczach rundy rewanżowej zespół Dolnego Śląska może jeszcze wierzyć w pozytywne zakończenie trwającej kampanii. Jednak, aby osiągnąć cel Miedź musi regularnie punktować z drużynami będącymi u dołu tabeli, czyli właśnie z Jagiellonią Białystok.

Popularna Jaga ma obecnie tylko dwa punkty przewagi nad Lechią Gdańsk, która znajduje się w strefie spadkowej. Dlatego drużyna z Podlasia nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki, a przypomnijmy, że do rywalizacji w Legnicy przystąpi z zaledwie jedną wygraną w rundzie rewanżowej. Pozostałe cztery mecze to trzy remisy i jedna porażka.

Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Niedzielny mecz 23. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Miedzią Legnica i Jagiellonią Białystok będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Spotkanie Miedź Legnica – Jagiellonia będzie również dostępne w usłudze CANAL+ Online. Standardowy abonament obejmujący dostęp do kanałów CANAL+ kosztuje 49 zł miesięcznie, jednak korzystając z naszej oferty przez pierwsze trzy miesiące będziecie płacić jedynie 39 zł, dzięki czemu oszczędzicie 30 zł. Subskrypcja jest odnawiana co miesiąc.

Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów faworytem spotkania jest Miedź Legnica. Kursy na zwycięstwo gospodarzy oscylują wokół 2,30, natomiast typy na wygraną Jagiellonii to około 3,30. Dokładnie tyle samo wynoszą kursy na remis w tym pojedynku.

Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 marca 2023 12:29.
Gdzie obejrzeć mecz Miedź – Jagiellonia?

Mecz będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3 oraz w usłudze CANAL+ Online.

Kiedy jest mecz Miedź – Jagiellonia?

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (5 marca) o godzinie 12:30.

Komentarze