Ukraina – Macedonia: gdzie obejrzeć mecz? Przewidywane składy na spotkanie

Piłkarze reprezentacji Ukrainy
Piłkarze reprezentacji Ukrainy PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Ukraina – Macedonia Północna? Z meczu Ukraina – Macedonia Północna: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. O której godzinie mecz Ukraina – Macedonia Północna? Spotkanie grupy C Mistrzostw Europy odbędzie się na Arena Nationala w Bukareszcie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Ukraina – Macedonia Północna na żywo – w telewizji i online za darmo. Sprawdź o której jest mecz Ukraina – Macedonia Północna.

Mecz Ukraina – Macedonia Północna: gdzie oglądać mecz Euro online?

W pierwszym czwartkowym meczu Euro 2020 reprezentacja Ukrainy zmierzy się na stadionie w stolicy Rumunii z Macedonią Północna. Dla obu zespołów to mecz o “być albo nie być” w fazie pucharowej turnieju. Przegrany w tym pojedynku zachowa bowiem już tylko matematyczne szanse na awans.

W pierwszej kolejce obie drużyny pozostawiły po sobie całkiem dobre wrażenie, choć nie zapisały na swoje konto ani jednego punktu. Reprezentacja Ukraina stoczyła świetny bój z faworyzowaną Holandią. Emocjonujący mecz w Amsterdamie zakończył się jedną wygraną 3:2 gospodarzy. Z kolei debiutująca na imprezie tej rangi Macedonia Północna postawiła się reprezentacji Austrii, choć wynik 1:3 może na to nie wskazywać.

Do czwartkowego spotkania reprezentacja w roli faworyta przystąpią podopieczni Andrija Szewczenki, ale ich rywali z pewnością nie można skreślać. Kto będzie górą w tym starciu? Sprawdź nasze typy na mecz Ukraina – Macedonia Północna. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Ukraina – Macedonia Północna, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie grupy C Euro 2020 w Bukareszcie, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Ukraina – Macedonia Północna transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP 1 i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:00, skomentują Michał Zawacki i Andrzej Strejlau.

Ukraina – Macedonia Północna: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Arena Nationala, będzie również dostępna w internecie. Mecz Ukraina – Macedonia Północna online na żywo obejrzysz za internetowej stronie tvpsport.pl oraz za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

O której mecz Ukraina – Macedonia Północna?

Spotkanie drugiej kolejki grupy C Euro 2020: Ukraina – Macedonia Północna rozegrane zostanie w czwartek (17 czerwca). Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00

Ukraina – Macedonia Północna: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy faworyta w tym spotkaniu upatrują w reprezentacji Ukrainy, na co wskazują kursy oferowane przez nich na ten pojedynek.

Ukraina
Macedonia Północna
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 17. czerwca 2021 14:57.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (16.06.2020):

Komentarze