Francja – Niemcy: transmisja online – gdzie obejrzeć mecz? O której mecz Francja – Niemcy?

Piłkarze reprezentacji Francji
Piłkarze reprezentacji Francji PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Francja – Niemcy? Z meczu Francja – Niemcy: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. O której godzinie mecz Francja – Niemcy? Spotkanie grupy F Mistrzostw Europy odbędzie się na Allianz Arena w Monachium. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Francja – Niemcy na żywo – w telewizji i online za darmo. Sprawdź o której jest mecz Francja – Niemcy.

Mecz Francja – Niemcy: gdzie oglądać mecz Euro online?

Dzisiaj rozegrane zostaną ostatnie spotkania pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Rywalizację w turnieju finałowym rozpoczną drużyny z grupy F, określanej przez wielu grupą śmierci. W jednym ze spotkań reprezentacja Francji zmierzy się z Niemcami. Będzie to pojedynek dwóch zespołów, które zaliczane są do faworytów całego turnieju.

Patrząc na zawodników, którymi dysponują obaj selekcjonerzy większy potencjał wydaje się być po stronie francuskiego zespołu. W żadnym wypadku reprezentacji Niemiec nie można jednak spisywać na straty, bowiem już wiele razy potwierdzała, że potrafi świetnie radzić sobie w turniejach. Dobrym wynikiem na Euro 2020 z posadą selekcjonera będzie chciał również pożegnać się Joachim Loew.

Dzisiejszy mecz nie ma zdecydowanego faworyta, choć reprezentacja Niemiec będzie miała po swojej stronie atut własnego boiska. Mecz rozegrany zostanie bowiem na Allianz Arena w Monachium. Żadna z drużyn nie będzie jednak kalkulować i obie wybiegną na murawę z jednym celem zdobycie trzech punktów. Sprawdź nasze typy na mecz Francja – Niemcy. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Francja – Niemcy, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie grupy F Euro 2020 w Monachium, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Francja – Niemcy transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Francja – Niemcy: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Allianz Arena w Monachum, będzie również dostępna w internecie. Mecz Francja – Niemcy online na żywo obejrzysz za internetowej stronie tvpsport.pl oraz za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

O której mecz Francja – Niemcy?

Jedno ze spotkań grupy F Euro 2020: Francja – Niemcy rozegrane zostanie we wtorek (15 czerwca). Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 21:00.

Francja – Niemcy: kursy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy nie wskazują w tym meczu zdecydowanego faworyta. Kursy oferowane przez bukmacherów na zwycięstwa obu zespołów są porównywalne.

Francja
Niemcy
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 15. czerwca 2021 20:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (15.06.2020):

Komentarze