Losowanie 1/16 finału Ligi Europy: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (07.11.2022)

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Losowanie 1/16 finału Ligi Europy: transmisja za darmo oraz stream online. Rywalizacja w fazie pucharowej Ligi Europy zapowiada się niezwykle ciekawie. O końcowym triumf będą walczyć między innymi takie kluby jak FC Barcelona, Juventus, Manchester United czy Arsenal. Sprawdź gdzie obejrzeć losowanie Ligi Europy.

Losowanie Ligi Europy, gdzie oglądać

Z punktu widzenia polskiego kibica rywalizacja w fazie pucharowej Ligi Europy zapowiada się niezwykle interesująco. Do rozgrywek tych dołączyły bowiem mające w swoich składach reprezentantów Polski – FC Barcelona i Juventus. Obie te drużyny automatycznie znalazły się w gronie kandydatów do końcowego triumfu. Swoich pierwszych rywali w fazie pucharowej poznają już w poniedziałek.

W 1/16 finału Ligi Europy zagrają ze sobą zespoły z drugich miejsc w Lidze Europy z drużynami, które zakończyły rywalizację w Lidze Mistrzów na trzecich lokatach w swoich grupach.

2. miejsce w grupie Ligi Europy: Manchester United, FC Midtjylland, AS Monaco, FC Nantes, PSV Eindhoven, Stade Rennes, AS Roma, Union Berlin

3. miejsce w grupie Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam, FC Barcelona, Juventus FC, Bayer Leverkusen, Red Bull Salzburg, Sevilla, Szachtar Donieck, Sporting Lizbona

Losowanie 1/16 finału Ligi Europy odbędzie się w poniedziałek (8 listopada) o godzinie 13:00.

Losowanie Ligi Europy, transmisja na żywo w TV

Prawami do transmisji Ligi Europy w sezonie 2022/23 dysponuje platforma Viaplay, co oznacza, że poniedziałkowe losowanie obejrzymy tylko za jej pośrednictwem. Telewizyjna transmisja nie będzie dostępna.

Losowanie Ligi Europy, transmisja online

Jak już wspomnieliśmy, internetowa transmisja z losowania 1/16 finału Ligi Europy będzie dostępna na na platformie Viaplay. Początek transmisji jest zaplanowany na godzinę 13:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć losowanie 1/16 finału Ligi Europy?

Losowanie będzie transmitowane na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się losowanie 1/16 finału Ligi Europy?

Losowanie odbędzie się w poniedziałek (7 listopada) o godzinie 13:00.

Komentarze