Linette – Raducanu: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.03.2023)

Linette - Raducanu: transmisja za darmo. W ramach drugiej rundy turnieju Indian Wells reprezentantkę Polski czeka bardzo trudne zadanie. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Linette - Raducanu.

Magda Linette
PressFocus Na zdjęciu: Magda Linette

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Trudne zadanie czeka Magdę Linette w jej pierwszym spotkaniu w ramach turnieju Indian Wells 2023. Rywalką rozstawionej z numerem 20 Polki będzie Emma Raducanu. Brytyjka aktualnie zajmuje co prawda dopiero 77. miejsce w rankingu WTA, ale jeszcze niespełna rok znajdowała się w jego pierwszej dziesiątce.

Jedyny pojedynek obu zawodniczek miał miejsce w ubiegłym roku w ćwierćfinale turnieju w Seulu. Lepsza okazała się Raducanu, która bez większych problemów wygrała w dwóch setach 6:2, 6:2. Polka będzie teraz miała okazję do rewanżu.

Mecz Linette – Raducanu odbędzie się w sobotę (11 marca). Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00.

Linette – Raducanu, transmisja w TV

Transmisje z turnieju Indian Wells dostępne są w polskiej telewizji. Transmisja meczu Linette – Raducano będzie dostępna na jednym ze sportowych kanałów CANAL+.

Linette – Raducanu, transmisja za darmo

Mecz Linette – Raducanu można obejrzeć również zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu. Darmowa transmisja będzie dostępna w usłudze STS. Jeżeli chcesz uzyskać do niej dostęp musisz spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Indian Wells: Kiedy gra Linette?

Spotkanie drugiej rundy turnieju Indian Wells 2023 w którym Linette zmierzy się z Raducanu odbędzie się 11 marca (sobota) o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Raducanu?

Mecz Linette – Raducanu będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Raducanu?

Spotkanie rozegrane w sobotę (11 marca) o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze