Legia Warszawa – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (27.05.2023)

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław: transmisja w TV i online. Śląsk w ostatniej kolejce Ekstraklasy powalczy o utrzymanie. Rywal trafił mu się jednak wymagający. Sprawdź gdzie oglądać mecz Legia – Śląsk.

Martin Konczkowski
Imago/Paweł Andrachiewicz Na zdjęciu: Martin Konczkowski

Legia – Śląsk, gdzie oglądać

Dla Śląska Wrocław mecz z Legią Warszawa może być starciem o być albo nie być w Ekstraklasie. Podopieczni Jacka Magiery co prawda znajdują się nad strefą spadkową, jednak ich przewaga wynosi tylko punkt. W obecnym sezonie Śląsk już raz urwał punkty Legionistom. Kibice wierzą, że uda się to powtórzyć w sobotę.

Sprawdź też nasze typy na mecz Legia – Śląsk.

Legia – Śląsk, transmisja w TV

Mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław obejrzycie na wielu kanałach sportowych. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na TVP Sport, Polsacie Sport i CANAL+Sport 2.

Legia – Śląsk, transmisja online

Mecz Legii ze Śląskiem będzie można obejrzeć w usłudze CANAL+ online. Cały czas można skorzystać z promocji pozwalającej na uzyskanie niższej ceny przez pierwsze trzy miesiące dostępu do pakietu z kanałami CANAL+. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony zapłacisz tylko 39 zł, zamiast 49 zł w standardowej ofercie.

Legia – Śląsk, kursy bukamcherskie

Wyraźnym faworytem bukmacherów przed sobotnim spotkaniem przy Łazienkowskiej jest Legia. Kurs na wygraną gospodarzy to około 1.80. Typ na zwycięstwo Śląska Wrocław wynosi już 4.30.

Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2023 17:28.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Legia – Śląsk?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport 2, TVP Sport i Polsacie Sport, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Legia – Śląsk?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (27 maja) o godzinie 17:30.

Komentarze