Lech Poznań – Vikingur: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.08.2022)

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak

Lech – Vikingur: transmisja w TV i online. Kolejorz w meczu gośćmi z Islandii zagra o zachowanie twarzy i pozostanie w grze o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Drużyna Johna van den Broma przed własną publicznością będzie starała się odwrócić losy rywalizacji. Sprawdź gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji i online.

Lech – Vikingur, gdzie obejrzeć

Po pierwszym spotkaniu, które rozegrane zostało w Reyjkaviku, Lech Poznań jest krok od kompromitacji. Po bardzo słabym występie Kolejorz przegrał na wyjeździe 0:1 i przed rewanżowym meczem u siebie znajduje się w trudnej sytuacji. Kibice mistrzów Polski nie wyobrażają sobie jednak innego scenariusza niż odrobienie strat i wywalczenie awansu do kolejnej rundy.

Zespół Lecha pod wodzą Johna van den Broma zawodzi nie tylko w pucharach, ale także w lidze. Powodów do optymizmu przed czwartkowym rewanżem nie ma wiele, ale Lech pozostaje zdecydowanym faworytem do awansu. Każde inne rozstrzygnięcie będzie sensacją i może kosztować holenderskiego szkoleniowca posadę.

W czwartkowym meczu spodziewamy się ataków Kolejorza od pierwszej minuty. Sprawdź typy na mecz Lech – Vikingur.

Lech – Vikingur, transmisja na żywo w TV

Rewanżowe spotkanie, które rozegrane zostanie w czwartek (11 sierpnia) w Poznaniu, będzie transmitowane na kanałach TVP2 i TVP Sport. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:30, skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Lech – Vikingur, transmisja online

Transmisja ze spotkania będzie także dostępna za pośrednictwem internetu. Mecz online będzie transmitowany na internetowej stronie tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Lech – Vinkingur, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości i są przekonani, że Lech nie tylko wygra rewanżowe spotkanie, ale również przechyli szalę awansu na swoją stronę.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 września 2022 21:35.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Lech – Vikingur?

Mecz el. Ligi Konferencji Europy Lech – Vikingur będzie transmitowany na kanałach TVP 2 i TVP Sport.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Lech – Vikingur?

Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia (czwartek) o godzinie 20:30.

Komentarze