Lech – Miedź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.02.2023)

Jasper Karlstrom
Pressfocus Na zdjęciu: Jasper Karlstrom

Lech – Miedź: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Zaledwie cztery dni temu Lech Poznań zremisował w zaległym spotkaniu z Miedzią Legnica 2:2. Czy na swoim stadionie uda mu się zanotować zwycięstwo?

Lech – Miedź, gdzie oglądać?

Pogoń za czołówką tabeli Ekstraklasy idzie Lechowi Poznań coraz lepiej. Kolejorz traci już tylko osiem punktów do drugiej Legii. Przed kilkoma dniami nie poszło mu w meczu z Miedzią Legnica, który zakończył się remisem 2:2. W Poznaniu liczą się już jednak tylko trzy punkty.

Sytuacja Miedzi wciąż jest trudna, ale możliwa do odwrócenia. Klub zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ligowej i traci do bezpiecznej strefy sześć punktów. Beniaminek wierzy w odwrócenie negatywnej tendencji i utrzymanie. Dlatego będzie walczył w najbliższych meczach naprawdę mocno.

Poprzednie starcie tych zespołów dostarczyło wiele emocji i bramek. Czy tak samo będzie w Poznaniu? Sprawdźcie nasze typy na mecz Lech – Miedź.

Lech – Miedź, transmisja w TV

Niedzielne spotkanie Lecha Poznań z Miedzią Legnica transmitowane będzie standardowo. Transmisję znajdziecie na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3.

Lech – Miedź, transmisja online

Wszystkie spotkania PKO Ekstraklasy w Internecie można oglądać dzięki usłudze CANAL+ online, którą mamy teraz dla Was w promocyjnej cenie. Za pakiet ze wszystkimi kanałami CANAL+ zapłacicie teraz 60 zł mniej. Promocja dotyczy półrocznej subskrypcji. Aby z niej skorzystać, wystarczy zarejestrować konto za pośrednictwem naszej strony.

Pakiet można poszerzyć również o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium, aby uzyskać jeszcze większy dostęp do najlepszych rozgrywek piłkarskich. To tylko 20 zł miesięcznie więcej.

Lech – Miedź, kursy bukmacherskie

Lech będzie mógł w niedzielę liczyć na doping swoich kibiców, co dodatkowo gwarantuje mu miano faworyta meczu z Miedzią Legnica. Kurs na zwycięstwo Kolejorza wynosi ok. 1.45.

Gdzie obejrzeć mecz Lech – Miedź?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Lech Poznań – Miedź Legnica?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (5 lutego) o godzinie 15:00.

Komentarze