KSW 82: gdzie oglądać? Cena PPV, transmisja online (13.05.2023)

KSW 80: gdzie oglądać i ile kosztuje PPV? Gala KSW 82 zapowiada się znakomicie. W walce wieczoru czeka nas pojedynek Briana Hooia i Andrzeja Grzebyka. Sprawdź kiedy i o której rozpocznie się gala oraz gdzie dostępna będzie transmisja.

Pas KSW
PressFocus Na zdjęciu: Pas KSW

Gdzie oglądać KSW 82?

Na gali KSW 82 czeka nas osiem walk. Walkę wieczoru stoczą Brian Hooi i Andrzej Grzebyk. Transmisja z sobotniej gali w Warszawie będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. Tylko w ten sposób możecie legalnie obejrzeć galę KSW 82. Jak uzyskać dostęp do transmisji? Przede wszystkim należy zarejestrować konto w Viaplay, a następnie wykupić subskrypcję.

KSW 82 PPV cena

Jak już wspomnieliśmy, sobotnią galę KSW 82 obejrzeć można legalnie jedynie na platformie streamingowej Viaplay. Od marca platforma wprowadziła zmiany w swoim cenniku. Pakiet Viaplay Total dzięki któremu można oglądać gale KSW kosztuje obecnie 55 zł miesięcznie. Decydując się od razu na roczny dostęp można zaoszczędzić 20%, co pozwoli zmniejszyć miesięczny koszt do 44 zł. Pierwsze wykupienie dostępu do platformy na miesiąc kosztuje natomiast 34 zł.

KSW 82: kiedy i o której godzinie gala?

KSW 82 odbędzie się w warszawskim studiu ATM. Jej początek zaplanowano na sobotę 13 maja. Standardowo, event rozpocznie się o godzinie 19:00. Możemy spodziewać się, że rywalizacja potrwa do późnych godziny wieczornych, a walka wieczoru prawdopodobnie rozpocznie się w okolicach godziny 23:00.

KSW 82: gdzie typować?

Partnerem gali KSW pozostaje Fortuna, która na najbliższą galę przygotowała niezwykle szeroką i atrakcyjną dla graczy ofertę. Znajdziecie w niej naturalnie wszystkie walki, a do tego wiele wydarzeń na poszczególne z nich. Bukmacher może pochwalić się również świetną ofertą powitalną dla nowych użytkowników. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL możesz odebrać trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł, a także freebety i inne bonusy.

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Kiedy odbędzie się gala KSW 82?

Gala KSW 82 odbędzie się w sobotę (13 maja) o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać galę KSW 82?

Transmisja gali KSW 80 będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze