Górnik Łęczna – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (03.06.2023)

Górnik Łęczna - Wisła: transmisja w TV i online. W sobotę zakończona zostanie rywalizacja w sezonie 2022/23 1 Ligi. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Łęczna - Wisła.

David Junca
PressFocus Na zdjęciu: David Junca

Górnik Łęczna – Wisła, gdzie obejrzeć?

Wisła Kraków jeszcze przed tygodniem kwestię bezpośredniego awansu do Ekstraklasy miała we własnych rękach. Drużyna Radosława Sobolewskiego przegrała jednak z Zagłębiem Sosnowiec i wylądowała na piątym miejscu w tabeli. Przed ostatnią kolejką ma bardzo małe szanse na zajęcie drugiego miejsca i wszystko wskazuje na to, że będzie musiała zadowolić się grą w barażach.

W ostatniej kolejce wiślakom przyjdzie się zmierzyć na wyjeździe z Górnikiem Łęczna i przystąpią do tego meczu w roli faworyta. Biała Gwiazda ma o co grać, bowiem dzięki zajęciu wyższego miejsca na koniec sezonu, będzie miała również możliwość gry w barażach na własnym stadionie. Sprawdź typy na mecz Łęczna – Wisła.

Górnik Łęczna – Wisła, transmisja na żywo w TV

Mecz Górnik Łęczna – Wisła rozegrany zostanie w sobotę (3 czerwca) o godzinie 17:30. Transmisja “na żywo” będzie prowadzona na kanale Polsat Spor Premium 3.

Górnik Łęczna – Wisła, transmisja online

Spotkanie będzie można oglądać również za pośrednictwem internetu. W tym celu konieczne jest skorzystanie z usługi Polsat Box Go.

Górnik Łęczna – Wisła, kto wygra?

Wisła Kraków ma jeszcze o co grać i do Łęcznej udaje się po zwycięstwo. Czy w sobotnim spotkaniu obędzie się bez niespodzianki?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Górnika 3%
remisem 6%
wygraną Wisły 91%
147+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Górnika
  • remisem
  • wygraną Wisły

Górnik Łęczna – Wisła, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów Wisła Kraków jest wyraźnym faworytem sobotniego spotkania. Kursy na wygraną Białej Gwiazdy nie przekraczają 1.60.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna – Wisła?

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Premium 3 oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się mecz Górnik Łęczna – Wisła?

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (3 czerwca) o godzinie 17:30.

Komentarze