Górnik Łęczna – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (05.03.2023)

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Niebiescy powalczą w niedzielnym starciu o drugie z rzędu zwycięstwo na na wyjeździe. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo na drodze 14-krotnych mistrzów Polski stanie zespół opromieniony awansem do półfinału Fortuna Pucharu Polski. W tym miejscu możesz zapoznać się, gdzie znaleźć transmisję z tej potyczki w internecie i w telewizji.

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
fot. PressFocus Na zdjęciu: Górnik Łęczna - Ruch Chorzów

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

Obie drużyny w trakcie trwającej kampanii mają zgoła odmienne cele w Fortuna 1 Lidze. Górnik Łęczna skupia się na walce o utrzymanie ligowego bytu. Tymczasem zespół Jarosława Skrobacza ma ambicje związane z grą w elicie w kolejnym sezonie.

Zielono-czarni rozegrają w niedziele dopiero drugie spotkanie pod wodzą trenera Ireneusza Mamrota. Kilka dni temu Górnik pokonał skromnie Pogoń Siedlce (1:0) w spotkaniu 1.4 finału Fortuna Pucharu Polski. Ruch Chorzów natomiast pokonał w Gliwicach rzeszowską Stal (2:0).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

Niedzielne starcie będzie można śledzić w tradycyjnej telewizji. Mecz będzie dostępny od godziny 12:40 na antenie Polsat Sport.

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, transmisja na żywo za darmo

Konfrontacja Górnik Łęczna – Ruch Chorzów będzie także dostępna w internecie, a konkretnie dzięki usłudze Polsat Box Go. Teraz dostęp na 30 dni do niej możesz uzyskać zupełnie za darmo dzięki promocji przygotowanej przez Fuksiarza. Trzeba spełnić następujące warunki.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 100 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, transmisja online

Batalia na obiekcie w Łęcznej dostępna będzie w aplikacji Polsat Box Go. Powyżej wyjaśniliśmy, co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, kursy bukmacherskie

Według ekspertów bukmacherskich faworytem niedzielnej potyczki są goście. Kurs na wiktorię Ruchu oscyluje w granicach 2,25.

1. liga

5 marca 2023

13:40

Górnik Łęczna
Ruch Chorzów
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 marca 2023 12:37.
Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna – Ruch Chorzów?

Spotkanie dostępne będzie na antenie Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się mecz Górnik Łęczna – Ruch Chorzów?

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (5 marca) o godzinie 12:40.

Komentarze