Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Genoa – Juventus: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 18:00 rozegrany zostanie mecz Serie A: Genoa – Juventus. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Genoa – Juventus: Stara Dama chce kolejnego skalpu

Juventus FC do starcia z Genoą CFC podejdzie opromieniony cennym zwycięstwem nad FC Barceloną (3:0), po którym mistrz Włoch awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów z pierwszego miejsca. Tymczasem genueńczycy ostatnio podzielili się punktami z ACF Fiorentiną (1:1), więc zakończyli passę czterech ligowych porażek z rzędu.

Podopieczni Andrei Pirlo przed dzisiejszym starciem są na piątym miejscu w tabeli włoskiej ekstraklasy. W związku z tym najwyższa pora, aby Stara Dama włączyła drugi bieg i goniła czołówkę ligi. Z kolei na 18. pozycji zadomowiła się drużyna z Ligurii. W wyniku czego broni się aktualnie przed spadkiem. Niewątpliwe czeka nas zatem ciekawe starcie na Luigi Ferraris, w którym żadna z drużyn nie będzie chciała odpuścić.

Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą w bezpośrednim spotkaniu niedawno, bo miało to miejsce w czerwcu tego roku. Godne uwagi jest to, że górą był wówczas Juventus, wygrywając 3:1. Ogólnie w ośmiu ostatnich meczach między oboma zespołami sześć razy wygrywało Juve, raz miał miejsce remis i jeden mecz wygrała Genoa.

Genoa – Juventus: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Genui będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Genoa – Juventus transmisja na żywo będzie dostępna na antenach Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Rywalizację skomentują Julian Kowalski i Tomasz Zieliński.

Genoa – Juventus: transmisja online

Transmisja niedzielnego meczu Serie A w Genui będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Genoa CFC – Juventus FC: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Ponadto trzeba też dodać, że mecz można zobaczyć na stronie internetowej ElevenSports.pl.

Komentarze