Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Grzegorz Wajda

Bayer – Bayern: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (sobota 19 grudnia) o godzinie 18:30 rozegrany zostanie mecz Bundesligi: Bayer – Bayern. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Bayer – Bayern: lider gra z mistrzem

Dzisiejsze spotkanie 13. kolejki Bundesligi na BayArena to bez wątpienia hit tej serii. Naprzeciwko siebie staną dość niespodziewany lider ligowej tabeli Bayer Leverkusen oraz broniący mistrzowskiego tytułu Bayern Monachium. Bawarczycy jeszcze niedawno przewodzili stawce, ale zaliczyli kilka potknięć, które skrzętnie wykorzystali podopieczni Petera Bosza.

Bayer Leverkusen pozostaje obecnie jedynym zespołem, który w tym sezonie nie schodził jeszcze z boiska pokonany. Drużyna z BayArena wygrała osiem z dwunastu do tej pory rozegranych meczów, w pozostałych czterech dzieliła się punktami z rywalami. Teraz czeka ją pojedynek z faworyzowanym Bayernem, który jednak w ostatnim czasie nie zachwyca formą.

Jedenastka z Leverkusen jest również dość niewygodnym rywalem dla Bawarczyków. Bayeru wygrał bowiem dwa z trzech ostatnich ligowych potyczek tych zespołów.

Bayer – Bayern: transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie w Leverkusen będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu La Liga: Bayer – Bayern transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:30.

Bayer – Bayern: transmisja online

Transmisja dzisiejszego hitu Bundesligi będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Bayer – Bayern: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze