Arsenal – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.01.2023)

Gabriel Martinelli
PressFocus Na zdjęciu: Gabriel Martinelli

Arsenal – Manchester United: transmisja w TV i online. W niedzielę czeka nas kolejny hit angielskiej Premier League. Liderujący i zmierzający po mistrzostwo Anglii Kanonierzy zmierzą się z Czerwonymi Diabłami. Sprawdź gdzie oglądać mecz Arsenal – Manchester United w telewizji i internecie.

Emirates Stadium

Premier League

22 stycznia 2023

17:30

Arsenal
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 stycznia 2023 17:30.

Arsenal – Manchester United, gdzie oglądać?

Arsenal jest zdecydowanie największą rewelacją obecnego sezonu. Kanonierzy po świetnej pierwszej części sezonu, utrzymuje bezpieczną przewagę na fotelu lidera. Przed niedzielnym meczem ma na koncie pięć punktów więcej od Manchesteru City i jedno spotkanie rozgrane mniej. 

W niedzielę drużynę Mikela Artety czeka prawdziwy sprawdzian. Przed własną publicznością zmierzą się z będącym w bardzo dobrej formie Manchester United, który wygrał pięć z sześciu ostatnich ligowych spotkań. Dzięki temu awansował na czwarte miejsce w tabeli i ma tylko trzy punkty straty do wicelidera.

Przed niedzielnym meczem za gospodarzami przemawia atut własnego boiska, ale Czerwone Diabły zrobią wszystko, aby zatrzymać rozpędzonych Kanonierów. Sprawdź nasze typy na mecz Arsenal – Manchester United.

Arsenal – Manchester United, transmisja TV

Niedzielny hit angielskiej Premier League rozpocznie się o godzinie 17:30. Spotkania nie obejrzymy jednak w tradycyjnej telewizji, bowiem wyłącznymi prawami do jego transmisji dysponuje platforma Viaplay.

Arsenal – Manchester United, transmisja online

Niedzielne spotkanie Arsenal – Manchester United można oglądać za pośrednictwem internetu dzięki platformie streamingowej Viaplay. Aby mieć możliwość obejrzenia tego meczu trzeba wykupić subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 34 zł.

Arsenal – Manchester United, kursy bukmacherskie

Według bukmacherów wyraźnym faworytem do zwycięstwa w niedzielnym meczu są Kanonierzy. Kursy na wygraną Arsenalu nie przekraczają 2.00, podczas gdy na triumf gości przekraczają 4.00.

Arsenal
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 stycznia 2023 17:30.
Gdzie obejrzeć mecz Arsenal – Manchester United?

Mecz będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Arsenal – Manchester United?

Spotkanie odbędzie się we wtorek (17 stycznia) o godzinie 20:45.

Komentarze