Zaskakujący hit coraz bliżej. Obrońca przejdzie testy

Joao Cancelo
PressFocus Na zdjęciu: Joao Cancelo

Wszystko wskazuje na to, że Joao Cancelo już za kilkanaście lub nawet kilka godzin zostanie ogłoszony zawodnikiem Bayernu Monachium. Reprezentant Portugalii właśnie pojawił się w stolicy Bawarii, gdzie dzisiaj przejdzie testy medyczne.

  • Joao Cancelo zameldował się w Monachium
  • Portugalczyk przejdzie testy medyczne
  • W ciągu kilkunastu godzin Bayern powinien ogłosić transfer 28-latka

Transfer Cancelo bliski finalizacji

Przenosiny Joao Cancelo do Bayernu Monachium to bez wątpienia jeden z najbardziej sensacyjnych transferów całego sezonu, a może nawet ostatnich kilku lat. Chociaż trudno uwierzyć, że Portugalczyk już w zimie odejdzie z Manchesteru City, to kolejne informacje wskazują na to, że od oficjalnej prezentacji dzieli nas naprawdę niewiele.

Fabrizio Romano ujawnił, że 28-latek już pojawił się w Monachium i jeszcze dzisiaj przejdzie testy medyczne. Jeżeli badania nie wykażą żadnych nieprawidłowości, Cancelo podpisze kontrakt z mistrzem Niemiec. Boczny obrońca Obywateli przeniesie się na Allianz Arena w ramach półrocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 70 milionów euro.

Zobacz także:

Bomba transferowa na koniec okienka
Joao Cancelo

Bayern Monachium przygotował prawdziwą bombę na ostatnie dni styczniowego okienka transferowego. Aktualnie finalizowana jest umowa wypożyczenia Joao Cancelo z Manchesteru City. Zawarta zostanie w niej opcja późniejszego wykupu – informuje Sky Sport. Joao Cancelo stracił w ostatnim czasie miejsce w składzie Manchesteru City Jego sytuację wykorzystał Bayern Monachium Bawarczycy finalizują wypożyczenie Portugalczyka z ekipy mistrza

Czytaj dalej…

Komentarze