Skrzydłowy czeka na decyzję Tottenhamu. Możliwy powrót do Włoch

Tottenham wciąż nie zdecydował, czy wykupi po sezonie Dejana Kulusevskiego. Szwed ma nadzieję na pozostanie w Londynie, choć jest świadomy, że decyzja o przyszłości nie należy do niego.

Dejan Kulusevski
Imago/Toyin Oshodi Na zdjęciu: Dejan Kulusevski
  • 10 milionów euro zapłacił Tottenham za wypożyczenie Dejana Kulusevskiego z Juventusu
  • Szwed chciałby pozostać w Londynie, jednak Koguty nie zdecydowały się jeszcze na jego wykupienie
  • Zawodnik przyznał, że czeka z niecierpliwością na ostateczną decyzję władz Tottenhamu

Kulusevski liczy na pozostanie w Tottenhamie

Dwa trafienia i osiem asyst. Tyle wynosi dorobek Dejana Kulusevskiego w Tottenhamie Hotspur. Szwed dobrze odnalazł się na wypożyczeniu w zespole Kogutów, a jak sam przyznaje, chciałby zostać w Londynie. 

Tottenham nie zdecydował jeszcze, czy po sezonie wykupi skrzydłowego z Juventusu. 23-latek zdradził kulisy swojej obecnej sytuacji.

– Porozmawiam z przedstawicielami klubu i zobaczę, jaki jest ich plan względem mojej osoby. Kocham Tottenham, ale muszę najpierw poznać ich punkt widzenia. Zobaczymy, jak będzie wyglądała moja przyszłość – stwierdził Szwed.

Wypożyczenie Dejana Kulusevskiego kosztowało Koguty 10 milionów euro. Jeśli londyński klub miałby go wykupić, musiałby dołożyć dodatkowe 25 milionów euro. Możliwy jest również scenariusz powrotu Szweda do Juventusu. Gracz aktualnie nie figuruje jednak w planach Massimiliano Allegriego.

Przeczytaj również: Eden Hazard pomoże Realowi Madryt w sprowadzeniu gwiazdora?

Komentarze