Wisła Kraków z trzecim bramkarzem, kolejny transfer Białej Gwiazdy

Dorian Frątczak (w środku)
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dorian Frątczak (w środku)

Wisła Kraków poinformowała o pozyskaniu nowego golkipera. Szeregi 13-krotnych mistrzów Polski zasilił Dorian Frątczak, który związał się z nowym pracodawcą umowa do 2024 roku. W porozumieniu zawarta też klauzulę, umożliwiającą przedłużenie kontraktu o kolejne 12 miesięcy.

  • Wisła Kraków ogłosiła kolejne wzmocnienie przed startem nowego sezonu
  • Szeregi Białej Gwiazdy zasilił Dorian Frątczak
  • Zawodnik związał się z nowym klubem umową na dwa sezony z opcją przedłużenia

Dorian Frątczak rywalem do gry Biegańskiego i Brody

Wisła Kraków w sobotę zaczyna zmagania w Fortuna 1 Lidze. Pierwszym przeciwnikiem Białej Gwiazdy na zapleczu PKO Ekstraklasy będzie Sandecja Nowy Sącz. Tuż przed tym starciem klub z Reymonta ogłosił kolejny transfer.

“Rywalizację o miejsce w wiślackiej bramce wzmocnił 25-letni Dorian Frątczak. Golkiper dołączył do drużyny dowodzonej przez trenera Jerzego Brzęczka na zasadzie transferu definitywnego z Garbarni Kraków, wiążąc się z Białą Gwiazdą kontraktem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia” – czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowe Wisły Kraków.

Frątczak, zanim zasilił szeregi Wisły, to bronił barw Garbarni Kraków, czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W drugiej lidze zawodnik wystąpił łącznie w 107 meczach, w których 31 razy zachował czyste konto.

Zawodnik urodzony w Krakowie jest wychowankiem miejscowego Hutnika. O miejsce w składzie Wisły przyjdzie mu rywalizować z Mikołajem Biegańskim i Kamile Brodą.

Czytaj więcej: Michal Skvarka odchodzi z Wisły Kraków

Komentarze