Varane gotowy na finalizację przeprowadzki do Man Utd

Raphael Varane
Raphael Varane fot. PressFocus

Raphael Varane jest już gotowy na lot na Wyspy Brytyjskie, aby sfinalizować transfer z Realu Madryt do Manchesteru United. Informacje dotyczące zawodnika przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Fabrizio Romano.

  • Raphael Varane wkrótce powinien zacząć nową erę w swojej karierze
  • Reprezentant Francji ma niebawem sfinalizować swój transfer z Realu Madryt do Manchesteru United
  • Fabrizio Romano przekazał nowe wieści w sprawie przeprowadzki piłkarza do ekipy z Old Trafford

Varane potrzebuje nowych wyzwań!. Man Utd spełni oczekiwania?

Raphael Varane uda się dzisiaj do Manchesteru, aby przejść testy medyczne i podpisać umowę z Czerwonymi Diabłami. Francuz ma parafować kontrakt z wicemistrzami Premier League do 2025 roku z opcją predłużenia do 2026 roku.

Francuski obrońca, dlatego tak długo zwlekał z wylotem na Wyspy Brytyjskie, gdyż miał kłopoty z otrzymaniem wizy. Gdy już natomiast trafi do Manchesteru, to natychmiast uda się na kwarantannę, którą objęci są wszyscy, przylatujący na Wyspy Brytyjskie.

Decydenci Czerwonych Diabłów już w zeszłym tygodniu poinformowali, że doszli do porozumienia z Realem Madryt w sprawie transakcji dotyczącej reprezentanta Francji. Varane z kolei już wcześniej ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Man Utd.

28-latek w szeregach Czerwonych Diabłów ma tworzyć duet środkowych obrońców z Harrym Maguirem. Varane ma kosztować 50 milionów euro sterników Man Utd plus bonusy, które mają być uzależnione od różnych czynników.

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera już 14 sierpnia zaczną nowy sezon ligowy. W pierwszy spotkaniu nowej kampanii Man Utd zmierzy się z Leeds United Mateusza Klicha.

Czytaj więcej: Man Utd robi znaczący krok, Varane zacznie nową erę na Old Trafford

Komentarze