Marcelo Bielsa
Marcelo Bielsa fot. Paweł Kot

Pomocnik Bayernu dołączy do Klicha?

Leeds United jest poważnie zainteresowane pozyskaniem pomocnika Bayernu Monachium Michaela Cuisance’a. Jak poinformował Fabrizio Romano, negocjacje między klubami w tej sprawie weszły w decydujący etap.

Czytaj dalej…

Beniaminek Premier League jest zdeterminowany do pozyskania 21-letniego Francuza, który w zespole mistrzów Niemiec nie może liczyć na regularne występy. Przedstawiciele Leeds porozumieli się już z samym piłkarzem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu i przedstawili Bayernowi ostateczną ofertę w sprawie. Ta ma opiewać na 20 milionów euro.

Cuisance nie przekonał Flicka

Cuisance do zespołu Bayernu trafił zaledwie rok temu. Bawarczycy zapłacili wówczas za niego 12 milionów euro Borussii M’Gladbach. Od tamtej pory środkowy pomocnik rozegrał w zespole z Monachium zaledwie 11 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając jednego gola.

Piłkarzowi nie udało się przekonać do siebie trenera Bayernu Monachium Hansiego Flicka, który do tej pory sporadycznie korzystał z jego usług. Nic nie wskazuje również na to, aby jego sytuacja w zespole uległa zmianie w tym sezonie, dlatego też ewentualne przenosiny do Leeds United mogą być dla niego dużą szansą na powrót do regularnych występów.

W prowadzonym przez Marcelo Bielsę zespole Leeds United jego rywalem do miejsca w składzie byłby między innymi reprezentant Polski Mateusz Klich.

Komentarze