Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Media: Juventus przekonał agentów Arthura

Na końcowym etapie rozmów jest transakcja związana z przeprowadzką Arthura Melo do Juventusu FC i Miralema Pjanicia do FC Barcelony. CalcioMercato.com podaje, że przedstawiciele Brazylijczyka wyrazili już zgodę na transfer, co sprawia, że wkrótce transakcja powinna zostać sfinalizowana, jeśli tylko wyrazi na nią zgodę sam zawodnik.

Czytaj dalej…

W powszechnej opinii było wiadomo, że transfer oparty na przekazaniu hiszpańskiemu klubowi przez mistrzów Włoch Bośniaka Pjanicia i 15 milionów euro jest uzależniony od tego, czy Arthur wyrazi na niego zgodę.

Transfer tuż tuż

Najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości piłkarzy wskazują, że propozycja Bianconerich opierająca się na zarobkach dla zawodnika w wysokości 5,5 miliona euro rocznie netto plus premie przekonują piłkarza i jego przedstawicieli do zmiany klubu, więc wkrótce transakcja powinna zostać sfinalizowana.

Wygląda zatem na to, że Arthur w stolicy Piemontu będzie zarabiał trzy razy więcej niż w ekipie z Katalonii, stając się jednocześnie jednym z najlepiej zarabiających zawodników Juventusu.

Komentarze