Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. Grzegorz Wajda

Man Utd stanowczy ws. Sancheza i Smallinga

Manchester United nie przedłuży wypożyczenia Alexisa Sancheza i Chrisa Smallinga odpowiednio do Interu Mediolan i Romy. Czerwonych Diabłów interesuje tylko definitywny transfer – informuje Sky Sports.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele Manchesteru United są gotowi na oddanie Alexisa Sancheza i Chrisa Smallinga do Interu Mediolan i Romy, ale tylko na zasadzie definitywnego transferu. Nie są natomiast zainteresowani przedłużeniem obecnych wypożyczeń na kolejny sezon. Nie zamierzają również pozwolić im na pozostanie we włoskich klubów dłużej niż zakładają dotychczasowe ustalenia.

Obaj zawodnicy trafili do włoskich klubów na zasadzie rocznego wypożyczenia, które wygasało z końcem czerwca. Ostatecznie zostało ono jednak przedłużone, aby umożliwić piłkarzom dokończenie obecnego sezonu Serie A.

Zgodnie z dotychczasowych ustaleniami, obaj zawodnicy wrócą na Old Trafford po ostatniej kolejce Serie A, która rozegrana zostanie 2 sierpnia. Oznacza to, że żaden z nich nie będzie mógł zagrać w decydujących spotkaniach Ligi Europy.

Roma i Inter mają jeszcze do rozegrania swoje pojedynki w 1/8 finału Ligi Europy, odpowiednio z Sevillą i Getafe. Klub ze Stadio Olimpico jest także potencjalnym półfinałowym rywalem Manchesteru United. Z kolei z Interem drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjaera może spotkać się w finale.

Komentarze