Inter odpowiedział na ofertę PSG

Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Inter Mediolan nie zaakceptuje przedstawionej przez Paris Saint-Germain oferty w sprawie definitywnego transferu Mauro Icardiego. Francuzi cały czas liczą na obniżenie oczekiwań finansowych przez Nerazzurrich.

Czytaj dalej…

Icardi na Parc des Princes trafił na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu, z której mistrzowie Francji mogą skorzystać wpłacając na konto Interu 70 milionów euro. Decyzję w tej sprawie muszą podjąć do końca maja.

Niesatysfakcjonujące warunki

W mijającym tygodniu PSG przedstawiło natomiast Interowi oficjalną ofertę, licząc na obniżenie kwoty transferu. Francuski klub był gotowy wyłożyć za Argentyńczyka 50 milionów euro plus dodatkowe 10 milionów euro w bonusach. Jak informuje serwis Calciomercato.com, propozycja ta nie zostanie zaakceptowana przez Nerazzurrich.

Władze Interu Mediolan nie zamierzają się godzić na takie warunki, bowiem ich przyjęcie oznaczałoby z dużym prawdopodobieństwem obniżenie kwoty transferu o 20 milionów euro, bowiem zawarte w ofercie bonusy o wartości 10 milionów euro miałyby nie być łatwe do osiągnięcia.

Wiele wskazuje na to, że rozmowy w tej sprawie między klubami będą kontynuowane w najbliższych dniach. Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Leonardo będzie musiał wypracować atrakcyjniejszą dla Interu propozycję, jeżeli chce aby Icardi pozostał w zespole za mniej niż 70 milionów euro.

Komentarze