Barcelona chce piłkarza Chelsea. Za darmo

Cesar Azpiliceuta
PressFocus Na zdjęciu: Cesar Azpiliceuta

Cesar Azpiliceuta jest jednym z kandydatów do wzmocnienia Barcelony. Przedstawiciele Dumy Katalonii monitorują kontraktową sytuację obrońcy Chelsea, którego obecna umowa obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu.

Czytaj dalej…

  • FC Barcelona myśli już o wzmocnieniach na przyszły sezon. Cały czas celuje w zawodników z wygasającymi kontraktami
  • Jednym z piłkarzy, którego sytuację obserwuje kataloński klub jest obrońca Chelsea Cesar Azpiliceuta
  • Umowa doświadczonego Hiszpana z londyńskim klubem obowiązuje do czerwca 2022 roku. Chelsea ma jednak nadzieję na jego przedłużenie

Barcelona obserwuje sytuację Azpiliceuty

Zmagająca się z poważnymi problemami finansowymi Barcelona szuka oszczędności i możliwości wzmocnienia składu możliwie najniższymi nakładami. Podczas letniego okna transferowego do zespołu na zasadzie wolnego transferu dołączyli Memphis Depay, Sergio Aguero i Eric Garcia. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie klub nadal będzie celował w piłkarzy z wygasającymi umowami.

Jak informuje ESPN, na celowniku Barcelony znalazł się Cesar Azpiliceuta. 32-letni obrońca regularnie występuje w drużynie prowadzonej przez Thomasa Tuchela, ale jego umowa z Chelsea obowiązuje tylko do czerwca 2022 roku. Hiszpan na razie nie zdecydował się na przedłużenie, co zaalarmowało przedstawicieli katalońskiego klubu.

Celem Chelsea jest zatrzymanie Azpiliceuty w zespole i przedstawiciele klubu ze Stamford Bridge prowadzą w tej sprawie z nim rozmowy. Na razie porozumienie nie zostało jednak osiągnięte. Barcelona bacznie przygląda się jego sytuacji, ale ewentualne rozmowy w sprawie jego pozyskania będzie mogła oficjalnie rozpocząć w styczniu.

Zobacz także; Barcelona szuka napastnika w Anglii. Trzech kandydatów

Komentarze