Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Bale i Reguilon już w Londynie

Zgodnie z zapowiedziami, Gareth Bale i Sergio Reguilon przylecieli dziś do Londynu i pojawili w ośrodku treningowym Tottenhamu Hotspur. W tej chwili załatwiane są ostatnie formalności związanie z finalizacją ich transferów z Realu Madryt. Oficjalnego potwierdzenia możemy spodziewać się jeszcze dziś.

Czytaj dalej…

Sky Sports News na swoim twitterowym koncie opublikował film z przyjazdem Bale’a do ośrodka. Reprezentant Walii przyleciał do Londynu prywatnym samolotem, a w podróży towarzyszył mu Sergio Reguilon, który również przenosi się do angielskiego klubu z Realu Madryt.

Warunki transferów uzgodnione

Tottenham Hotspur już wcześniej doszedł do porozumienia z mistrzami Hiszpanii oraz dwójką zawodników w sprawie warunków ich transferów. Bale do londyńskiego klubu wróci po siedmioletniej przerwie na zasadzie rocznego wypożyczenia, podczas którego Królewscy nadal pokrywać będą część jego wynagrodzenia. Jak informuje Sky Sports, koszt transakcji z udziałem Walijczyka ma wynieść 20 milionów funtów (pensje + pozostałe opłaty).

Reguilon do Tottenhamu przeniesie się natomiast na zasadzie definitywnego transferu, którego kwota ma opiewać na 30 milionów euro. Hiszpański obrońca ma podpisać pięcioletni kontrakt. W umowie znajdzie się również zapis pozwalający Realowi na odkupienie piłkarza w ciągu najbliższych dwóch lat za 45 milionów euro.

Piłkarze mają już za sobą badania medyczne, które przeszli w czwartek w Madrycie.

Komentarze