Aubameyang zamiast Milika w Juventusie?

Piłkarze Juventusu FC
Piłkarze Juventusu FC fot. Grzegorz Wadja

Juventus jest kolejnym klubem na celowniku którego znalazł się napastnik Arsenalu Pierre-Emerick Aubameyang. Rywalizacja o sprowadzenie latem reprezentanta Gabonu zapowiada się bardzo ciekawie.

Czytaj dalej…

Aubameyang jest związany z Arsenalem jeszcze tylko roczną umową, co sprawia, że jego przyszłość jest tematem wielu spekulacji. 31-latek w ostatnim czasie był łączony przede wszystkim z Barceloną i Interem Mediolan, ale to nie jedyne kluby, które miały pytać o jego dostępność.

Jak informuje portal Le10sport.com, Aubameyang znajduje się również w notesach władz Juventusu, którzy nie ukrywają, że chcieliby latem sprowadzić do zespołu nowego napastnika. W Polsce, co nie jest niczym dziwnym, najwięcej emocji wzbudzają informacje o zainteresowaniu Juventusu Arkadiuszem Milikiem, ale reprezentant Polski nie jest jedynym piłkarzem, którego pozyskanie rozważa Stara Dama.

Przedstawiciele Juventusu na razie nie podjęli żadnych konkretnych rozmów w sprawie pozyskania napastnika Arsenalu, ale wystosowali zapytanie dotyczące warunków ewentualnego transferu.

Arsenal zatrzyma Aubameyanga

Nie jest również tajemnicą, że Arsenal najchętniej zatrzymałby piłkarza w zespole na dłużej. Kanonierzy pracują obecnie nad ofertą przedłużenia kontraktu z Aubemayangiem. Na razie nie wiadomo jednak, jak na taką ewentualność zapatruje się sam zawodnik.

Komentarze