Atletico zaoferuje Diego Costę za Polaka?

fot. Nike

Aletico Madryt cały czas liczy na sprowadzenie reprezentanta Polski Arkadiusza Milika. W klubie z Wanda Metropolitano rozważają możliwość zaoferowania Napoli w rozliczeniu Diego Costę – informuje Tuttosport.

Czytaj dalej…

Przyszłość polskiego napastnika jest tematem intensywnych spekulacji od wielu tygodni. Wpływ na to ma także fakt, że jego obecna umowa z Napoli wygasa w czerwcu 2021 roku i niewiele wskazuje na to, aby została przedłużona.

Włoski klub byłby gotowy na sprzedaż Milika latem, ale oczekuje za niego co najmniej 40 milionów euro. Na taki wydatek prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie mogło sobie pozwolić niewiele klubów. Oczekiwania finansowe Napoli są również problemem dla Atletico. Przedstawiciele hiszpańskiego klubu poszukują rozwiązania, które mogłoby przekonać Napoli do obniżenia tej kwoty i ewentualnej finalizacji transferu.

Reprezentant Hiszpanii wyląduje w Neapolu?

Jak informuje Tuttosport, na którego powołują się również hiszpańskie media, Atletico Madryt rozważa możliwość zaoferowania włoskiemu klubowi Diego Costy. Doświadczony reprezentant Hiszpanii nie znajduje się podobno w planach trenera Diego Simeone na kolejny sezon, a mógłby być interesującą opcją dla Napoli.

Włoskie media informują także, że w grze o pozostanie Milika cały czas pozostaje również Juventus.

Komentarze